Skocz do zawartości
tommies

GT-I9195 Galaxy S4 mini LTE - Opinie, Uwagi, Pytania

Rekomendowane odpowiedzi

dalkes

Ja tak miałem gdy miałem uszkodzą kartę sim .

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jaworq
    Jaworq:

Nie wiem czy miales ten telefon w reku, ale ja tez szukalem nastepcy S2, w koncu wybralem OPTIMUSA G, choc man wrazenie ze jest troche za duzy i za ciezki. Ale wracajac do Twojego porownania, zmierz kiedys w sklepie ekran s4 mini i swojego s2. S4mini ma wezszy ekran o prawie 4mm, mowie o obszarze roboczym.. dlatego jest taki waski.. :-)

Sprawdzałem i wydawały mi się takie same. Ale wolałem wierzyć rzeczywistym wymiarom i sprawdziłem w necie. Niestety jesteś w błędzie. Sprawdź sobie na wiki dane techniczne tych telefonów. Samsung Galaxy S2 przekątna ekranu = 4,3" i Samsung Galaxy S4 mini przekątna ekranu = 4,3". Oczywiście przekątną ekranu podaje się wyłącznie obszaru roboczego a nie całego telefonu razem z obudową ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kilka pytań do użytkowników tego telefonu w wersji DUOS:

1. Mam telefon normalnie w kieszeni, ktoś dzwoni na kartę SIM2 - czy jest jakaś informacja, że ktoś dzwoni na daną kartę, czy jest tylko połączenie?

2. Jaką informację dostaje osoba dzwoniąca do mnie na SIM2, kiedy ja aktualnie rozmawiam na SIM1? Operator Play obie karty

3. Gdy korzystam z pakietu danych (przeglądam internet) z karty SIM1 i ktoś zadzwoni na SIM1 to się dodzwoni?

4. Czy w kontaktach jest opcja wyboru z której karty mam wykonać połączenie, czy telefon wybiera domyślną kartę?

Pytania może banalne ale nie miałem do czynienia z dual-simami a chcę się pozbyć dodatkowego telefonu firmowego z kieszeni ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Ad.1

Pokazuje się ikona karty SIM 2, którą można skonfigurować w opcjach.

Ad.2

Można ustawić tak, że osoba dzwoniąca na sim 2, podczas rozmowy na sim 1, usłyszy regułkę o zajętości. Jest to też w opcjach duala.

Ad.3

Tak, dodzwoni się, ale jeśli korzystasz z 2G to rozłączy neta, przy 3G normalnie działa.

Ad.4

W telefonie masz dwie słuchawki na dole, a w kontaktach możesz ustawić kartę do dzwonienia albo skorzystać z opcji "zawsze pytaj"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majki84

Pytanie o DUAL sima: czy jest możliwość wrzucenia aero2 żeby mieć cały czas darmowy net, a rozmawiać sobie spokojnie z sima np. z oferty play na kartę?

Pytanie ogólne o S4 mini: czy jest coś w podobnej cenie i ewentualnie rozmiarze i wydajności, co miałoby tak samo dobry aparat/kamerę? Szukam czegoś do przesiadki z Nokii N8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie można ustawić w tym telefonie dual opcje, żeby podczas próby połączenia telefon pytal się z jakiej karty chcę wybrać połączenie, bo nie mogę tego ustawić, nie znajduję tej opcji...? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mari0o

Ustawienia -> moje urządzenie -> menadżer kart sim -> połączenia głosowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, sprawdziłem i już ustawiłem. Martwi mnie jednak w tym Samsungu częste gubienie sieci. W Lenovo 770 tego nie ma :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    japier

Witam

Jak w tym fonie działa GPS ? Testował ktoś z popularnymi nawigacjami? Myślę o przesiadce na nowszy sprzęt i mocno biorę go pod uwagę.

Tąpka z mojego SGS+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hermiga

ja używam z AM i jest super , nie gubi zasięgu , fix łapie momentalnie (z pomocą danych w 3-6 sek !) , Sam program na mini pracuje stabilnie i nie zauważyłem niedogodności .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi