Skocz do zawartości
marugrab

Poszukiwany MOD/ROM/Kernel

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zgłaszamy prośby/zapytania o poszukiwany przez nas MOD/ROM/KERNEL.
    Temat został stworzony, ponieważ możemy natrafić na takie sytuację, że ludzie pytają w nieodpowiednich do tego tematach.

Staraj się opisać dokładnie, wstawić screen'a poszukiwanego MODu/ROMu/KERNELa - im więcej informacji tym szybciej będziemy mogli pomóc !  ;)

Mini regulamin wątku:

- jeden post = jeden poszukiwany MOD/ROM/KERNEL jedna odpowiedź

- ZAKAZ PROWADZENIA LUŹNYCH ROZMÓW! - wszelkie dalsze dyskusje można kontynuować poprzez PW

- zakaz pisania postów typu: "dzięki, dziękuje za pomoc" - od tego służy przycisk "Postaw piwo!"

- proszę pamiętać, że po znalezieniu odpowiedniego MODu/ROMu/KERNELa, dalszą dyskusję należy przenieść do odpowiedniego, istniejącego tematu

Edytowane przez marugrab

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam zacznę bo od jakiego czasu poszukuje moda zmieniającego ikony navbaru na jakieś inne, kiedyś rzucił mi się taki wątek na XDA(ale teraz nie mogę tego znaleźć), gdzie było mnóstwo rożnych wersji ikon navbara, konwertowało się to za pomocą jakiegoś softu do pliku .zip i wrzucało do recovery.

Prosił bym o podanie namiaru na wątek XDA.

Pozdrawiam,
    nrwxijl

Edytowane przez marugrab
    Ujednolicenie Regulaminu wątku w działach - dziękuje za pomoc w jego ułożeniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WKD622
    Sam zacznę bo od jakiego czasu poszukuje moda zmieniającego ikony navbaru na jakieś inne, kiedyś rzucił mi się taki wątek na XDA(ale teraz nie mogę tego znaleźć), gdzie było mnóstwo rożnych wersji ikon navbara, konwertowało się to za pomocą jakiegoś softu do pliku .zip i wrzucało do recovery.

[sOFTKEYS] Softkey Collection [05-04 Facebook Home] - xda-developers

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyda się tu taki temat :D

Kiedyś kokega na SGS3 miał modyfikacje dzięki której po przejechaniu bokiem dłoni po ekranie (od lewej do prawej) automaniestetyrobiło zrzut ekranu, niestety on nie pamięta jej nazwy, a ja nicnie znalazłem. Czy jest coś ttakiego dostępne na nasze N4 (najlepiej jako modyfikacja)?

Notatka od Moderatora: foxpl1
    wykrzyk.png W Samsungu to nie dodatkowa aplikacja tylko cześć systemu. Mozliwosc zrobienia screenshota jest też w Note II i pewnie wielu innych. Ale może istnieje jakiś mod czy apka i ktoś tu podrzuci.
    Edytowane przez xxdawidxx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy ktoś wie jak zrobić navbar i belkę notyfikacji przeźroczystymi? Tj. aby było widać pod nimi tapetę. Ekran będzie sprawiał wrażenie większego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djmalag

W PA tak można zrobić

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje tematu do CM, który byłby idealnie tak jak stockowy, a jedynie zamiast niebieskiego był biały ;) Nie interesują mnie inne ikonki itp., a jedynie inny kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje moda do CM10.1 aby zmienić rozmiar navbara, ewentualnie dodać przezroczystość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piyoter

Takie cuda z navbarem mam dostępne w Ultimate Dynamic Navbar. Jest wątek na xda, ale z tego co pamiętam to tam sa do pobrania wersje darmowe (choc moge sie mylić) Full wersja kosztuje ok 11 zl i daje całe spektrum personalizacji.

Ja szukam moda do zmiejszania belki powiadomień.

Nexus4 / Tapatalk4 / SwiftKey4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Witam

Szukam modyfikacji która pozwoli mi na 2 jednocześnie otwarte okna - na wzór multiview z Note

Ktoś spotkał się z taką modyfikacją czy na nexusie 4 nie jest to możliwe?

Notatka od Moderatora: WKD622
    wykrzyk.png Jest już taki temat, więc łączę :DD.
    Edytowane przez WKD622

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi