Skocz do zawartości
Volcom

[ROOT] - Cydia Impacor - szybki i sprawny sposób na root-a

Rekomendowane odpowiedzi

Mellin

Czy można prosić o aktualizację linku do pliku "Root_Cydia_Impactor.zip"?

Kiedy klikam na obecny link dostaje wiadomość:

404 Not Found

The request /temp/Root_Cydia_Impactor.zip was not found on this server.

Znalazłem (szukając po nazwie pliku) link do ściagnięcia pliku, NA STRONIE MODECOM: PLIKI DO POBRANIA

ktoś może potwierdzić, czy to ten sam zip?

PS.: Czy ten root zadziała na moim Modecom FreeTab 9000?

---------- Post dołączono 24-08-14 o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano 23-08-14 o 14:09 ----------

Wielkie dzięki za tutorial!

Pomógł mi zrootować mojego Modecom FreeTab 9000.

Muszę dodać parę rzeczy:

1) link na głównym poście nie działa, tutaj macie nowy, który zadziałał dla mnie: PLIKI DO POBRANIA

(z listy należy wybrać plik "Root_Cydia_Impactor.zip").

2) niestety wersja programu Imactor umieszczonego w ww ZIP'ie jest przestarzała, co może powodować błędy przy wgrywaniu Root'a (u mnie spowodowało), prostym rozwiązaniem jest ściągnięcie najnowszej wersji programu i użycie jej do zainstalowania Root'a (potwierdzam, że wersja 0.9.14 dla mnie zadziałała).

3) na ostatnim screen'ie tutoriala jest pokazana aplikacja, która nie została w tutorialu wyjaśniona.

Jest to "Root Checker", prosty program do upewnienia się, czy twój tablet napewno jest zrootowany.

Apkę można ściągnąć na Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck&hl=pl

i po sprawdzeniu zrootowania spokojnie odinstalować (nie jest potrzebna do prawidłowego działania roota).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomulo

Witam wszystkich .Robię zgodnie co tu napisaliście ,sterowniki zainstalowane najnowsza wersja Cydia Impactor na starszej wersji to samo.Po uruchomieniu programu error device not found.Dodam ze win 7 64 bitPoadrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Przy próbie zrobienia roota tym programem na tablecie MODECOM FreeTAB 1003 IPS X2 otrzymuje informacje że nie wykrywa urządzenia. Wie ktoś może jak to obejść lub jakim innym programem zrobić root na tym tablecie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ponawiam pytanie w sprawie root'a dla MODECOM FreeTAB 2096+ HD X2.

Wynik próby negatywny - identycznie jak w poście #12/tomulo (jedynie WIN7 w wersji 32 bit):

1 - sterownik zainstalowany.

2 - Debugowanie USB włączone.

3 - Cydia Compactor wg postu #11 (nawet zgłosił aktualizację).

4 - Po uruchomieniu (Administrator) komunikat "Device not found".

P.S.

Sprawa rozwiązana.

Tablet MODECOM FreeTAB 2096+ HD X2 zrootowałem przy pomocy programu Kingo ROOT.

Najdziwniejsze było to, że po uruchomieniu Kingo ROOT program pokazywał, że tablet posiada root! Czyżby jakieś zaszłości z Cydia Impactor --> Root Checker nie potwierdził zainstalowania root'a przez Cydia Impactor. Wybrałem opcję "Usuń root" w programie, nie był w stanie go usunąć (może faktycznie go nie było) i wybrałem opcję instalacji root'a.

Wynik operacji pozytywny --> Root checker potwierdził root a SuperSU nadaje uprawnienia.

Edytowane przez Zecik123
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi