Skocz do zawartości
lukaszpwa

[ZBIORCZY] Zakup telefonów Lenovo z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie dyskutujemy tylko o zakupach telefonow z Polski. Do dyskusji o zakupach z zagranicy przeznaczony jest osobny watek na forum! //LethalOne

LENOVO P780 Kolor czarny FVAT z Polski (3621564059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolejna aukcja dość droga może skąd indziej ściągają stąd cena już wysłałem zapytania czy aby na pewno umts 900 ma. Gdzieś czytałem na innym forum ktoś pisał do nich i odpisali, że po nowym roku będzie możliwość zakupu w polsce ich smartfonów oficjalnie ale czy prawda okaże się za 2 miesiące jeśli prawda to problem zdobycia telefonu z umts 900 by się rozwiązał sam. i jeszcze jedna aukcja także wysłałem zapytanie http://allegro.pl/show_item.php?item=3627889473&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Edytowane przez LethalOne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako iż w wielu tematach pojawiają się posty typu: co kupić, czy aukcja xxx się opłaca zakładam ten temat gdzie możecie właśnie o takie rzeczy pytać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beniek

Ktory telefon lenovo jest teraz najbardziej oplacalny ? Szukam jakiegos do 500 zl , z wyswietlaczem do 4.5".

Model musi byc dostepny na naszym allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gravis

Chyba największe wsparcie ma LEnovo A820 i ten właśnie model polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    beniek

czy zwrocic na cos szczegolna uwage przy kupnie (sa rozne wersje a820) ? i czy jest jakis "pewny" sprzedawca allegro oferujacy ten model ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucken

mógłby mi ktoś podesłać aukcje (lepiej allegro czy zagraniczne??) z telefonem lenovo A820 takie żeby była w miarę szybka dostawa oraz aby nie było ryzyka nałożenia cła. jeżeli ktoś wyśle zagraniczne aukcje to prosiłbym o instrukcje jak zamowic itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fxj

Zamów z allegro Lenovo A760, A820 posortuj po cenach z dostawą i tak już mają niskie marże - a obecnie straszna lipa z importem drogą lotniczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ok, tylko jak mozna zaplacic za zakupy na aliexpress czy w innym chinskim sklepie ?

Jeśli posiadasz konto w banku z kartą i ta karta jest również kartą płatniczą VISA to większość sprzedawców na ali umożliwiają płacenie kartą...

1. Zakładasz konto tak jak na allegro.pl

2. Płacisz kartą podając dane z karty

3. Robisz przelew w złotówkach (bank przeleje w $$)

4. Dostajesz maila

5. Czekasz za przesyłką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dmsdm

Witam, to mój pierwszy post na tym forum ;) Chciałbym zakupić telefon Lenovo P780 i wpadłem na dosć ciekawą ofertę:

Original Lenovo p780 Android 4.2 MTK6589 4000mAh (3702346728) - Aukro.ua - крупнейший интернет-аукцион Украины. Безопасные покупки и продажи в интернете.

1900 uah to około 715zł - czy kupował już ktoś coś stamtąd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rzr

Na samym początku chciałbym przywitać wszystkich, ponieważ jest to mój pierwszy post na tym forum ;)

Mam następujące pytanie: czy ktoś kupował może jakieś smartfony lenovo od tego sprzedającego na allegro i mógłby potwierdzić czy rzeczywiście paczka przychodzi z UK(odpada wtedy ryzyko, że dowalą cło i vat)? Pytam, bo właśnie zastanawiam się nad kupnem takiego A850 i szukam w miarę bezproblemowej opcji na zakup.

/edit: Przesyłka jednak idzie z Chin.

Edytowane przez rzr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi