Skocz do zawartości
Idiot3que

PARROT ASTEROID SMART (ogółem)

Rekomendowane odpowiedzi

wyjąłem tą kartę Parrota włożyłem do laptopa i wrzuciłem na nią instalkę przeglądarki NetfrontLive apk i dla próby tvnplayer apk Po uruchomieniu Smarta z kartą i wybraniu "instaluj z karty sd" mam komunikat,że nie ma nic do zainstalowania.Czyli nie ma możliwości instalacji z karty plików apk bez wcześniejszego root-a?

Myślałem,że wystarczy apk wrzucić na tą kartę sd...

Oczywiście ze jest możliwość instalowania aplikacji bez wcześniejszego ROOt'a.

Wchodzisz w ustawienia>aplikacje (zaznaczasz ze chcesz instalować aplikacje z nieznanego źródła) i tam jest opcja instaluj aplikacje (czy jakoś tak ). z pamięci teraz jadę więc nie jestem pewny.

Podstawowym programem jaki powinieneś sobie zainstalować jest manager plików. Ja polecam ES'a. Wtedy instalacja plików będzie zdecydowanie prostsza. Jednak TVN player powinien działać(chociaż nie wiem po co CI on w samochodzie :) no chyba że dla pasażera ;) )

Musisz brać również poprawkę na to , iz są aplikacje który nie zainstalujesz nawet mając Root'a. Przynajmniej ja mam z niektórymi problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki!

wreszcie to znalazłem trzeba było wejść w ustawienia programisty i można instalować z karty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jacus

A i jeszcze jedno pytanie czy komuś udało się mieć dostęp do podłączanej pamięci USB przez managera plików ?

Udało :) W poście #15 jest link do ściągnięcia paczki "PAS.zip", a z niej zainstaluj program AsteroidTweaker-unoff.apk, jest tam sporo opcji, a jedną z nich jest właśnie "widoczność urządzeni USB w menadżerach. (Mount USB drive in /mnt/obb)

Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hk3r

Witam

Mam problem z apka Marketu. Zainstalowałem według instrukcji, jednak mam cały czas komunikat:

"Aplikacja usługa market (proces com.android.vending) została zatrzymana"

czy ktoś miał taki problem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hk3r

Właśnie z innego źródła, za godzinę sprawdzę Twoją. A czy nie macie problemów z połączeniem z OBD. Ja mam tak że często mi nie wykrywa urządzenia.

Dziękuje za info.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hk3r

Jeszcze jedno pytanie, kiedy Kolega włącza program Torque? Czy jak jest auto w zapłonie, czy dopiero jak już odpali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hk3r

Ok. Chodzi z Twojej apki. ostatnie pytanie: Czy jest możliwość przeglądania zdjęć z USB? Czy tylko video?

Pozdrawiam serdecznie

Dodam że USB mi widzi bo dodałem tą opcję, ale tylko w menadżerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi