Skocz do zawartości
myPhone Next

Baterie

Rekomendowane odpowiedzi

To podróbka - bateria o tym symbolu ma 2100 mAh

BL-G021A

choć mogę sie mylić bo jest ich znacznie więcej sa tzw. kompatybilne i moze się okazać może i maja taka pojemność ale ładują sie tylko 2 razy - pierwszy i ostatni ;-)

tu najprawdopodobniej piszą prawdę o tej baterii (sprzedawca sprawdzony już przeze mnie 2 krotnie)- 2000-3800MAh:

http://www.aliexpress.com/item/Business-Mobile-Battery-Plate-3-7V-2000-3800MAh-Li-ion-Battery-for-GIONEE-GN800-GN708W-GN878/933802778.html

Edytowane przez MrForest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokazały się na Allegro baterie 2100 mA i 2800 mA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To chyba to samo: 2800 MAh For GiONEE GN708T GN800 GN708W GN878 Fly IQ444 BL G021A original Business High large capacity mobile phone battery-in Mobile Phone Batteries from Electronics on Aliexpress.com

Jest jakiś fon Gionee który, tak jak nasz next, jest klonem tego samego modelu Xolo. Widziałem go gdzieś raz więc ta powiększona bateria jest pewnie do niego czyli powinna też pasować do nexta. Ja zastanawiałem się jakiś czas nad tą co podałem w linku, ale nie dali w opisie żadnego zdjęcia na zbliżenie samej baterii więc wolałem się wstrzymać. Na allegro jest jedna aukcja z 2800 mA, są tam 2 zdjęcia więc już coś, ale przydałoby się zdjęcie z boku żeby zobaczyć też grubość bo nie wiadomo czy standardowa klapka zmieści tą baterie. 2800 to imo fajna pojemność, fon nie stanie sie przez to nie wiadomo jak wielką cegłą jak w przypadku 4000 czy 6000 a jeśli pojemność jest realna to spokojnie dołoży kilka lub kilkanaście godzin :)

Na allegro ja na razie widzę tylko jedną sztukę, mam nadzieję że pojawi się więcej. Ktoś tu rozważa zakup?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy bateria z NEXT pasuje do NEXT S ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi