Skocz do zawartości
Ivvan

Jaką baterię kupić do Nexus 4?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za radę. Jutro zobaczymy co z tego wyjdzie.

dodana zawartość

@pycio0343 właśnie włączyłem telefon po 24h i wyświetla 98% Czyli raczej poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bzioom

Witam, zamierza dokupic baterie do mojego poczciwego nexusa i kieruje sie do Was z pytaniem, czy mozliwe jest zeby baterie do tak leciwego telefonu byly tak swieze? tj. z:

ze sklepu seltrade -  02.12.2015r. oraz ze sklepu mediapart -  16.01.2016r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sycyhy

Jakies opinie na temat zamiennika movano? Chce sie upewnic czy tylko u mnie dziala gorzej niz na 4 letniej org baterii.

a) mialem sytuacje w ktorej niby mialem 100%, po odlaczeniu ladowarki jednak 82% ale zaraz znowu 100%, potem w miare sie unormowalo, ale zobaczymy znowu jak podladuje do 100%

b) wlaczenie ekranu przy najnizszej jasnosci i tylko wlaczonym transferem danych w ciagu 5 minut minus 10% baterii

c) ogolnie mam wrazenie ze nawet przy wylaczonym ekranie szybciej leci w dol niz na poprzedniej, a mam wylaczone wszystko oprocz transmisji (plus mase wakelockow na delayu)

Edytowane przez sycyhy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dertyh

Czy komuś udało się ostatnio kupić dobrą baterię do Nexus 4 ? Domyślnie mam na myśli baterie dostępne na popularnym serwisie aukcyjnym :) 

Sprzedawcy, którzy byli polecani wcześniej w tym temacie już nie mają baterii do Nexusa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bykumza

Oryginalną baterię teraz będzie bardzo ciężko dostać gdziekolwiek, a tym bardziej na allegro. Zostają jedynie zamienniki, jednym z często polecanych jest polarcell, tutaj masz link do 100% pewniaka: http://www.wannsee-electronic.de/handyakkus/lg/polarcell_hochleistungsakku_fuer_samsung_lg_e960_ersetzt_originalakku_bl-t5_i13_627_0.htm

Bez problemu dostarczają do Polski, więc tutaj bez obaw, jedynie cena może trochę odstraszyć, bo wychodzi jakieś 75zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dertyh
    Dnia 15.10.2017 o 14:50, bykumza napisał:

Oryginalną baterię teraz będzie bardzo ciężko dostać gdziekolwiek, a tym bardziej na allegro. Zostają jedynie zamienniki, jednym z często polecanych jest polarcell, tutaj masz link do 100% pewniaka: http://www.wannsee-electronic.de/handyakkus/lg/polarcell_hochleistungsakku_fuer_samsung_lg_e960_ersetzt_originalakku_bl-t5_i13_627_0.htm

Bez problemu dostarczają do Polski, więc tutaj bez obaw, jedynie cena może trochę odstraszyć, bo wychodzi jakieś 75zł

Zdecydowałem się na zakup ww. zamiennika. cena z przesyłką 19,90 euro, w przeliczeniu 86zł. 

Zamówiona w poniedziałek dotarła w piątek. 

Wrażenia - trzyma całkiem dobrze, spokojnie wystarcza na dzień bez dodatkowego ładowania. Nie zauważyłem żadnych niespodziewanych wyłączeń sieci gsm, telefonu, co miało miejsce przy chińskich podróbkach z jedynie słusznego portalu aukcyjnego. Nie pamiętam jak sprawdza się w porównaniu z nową oryginalną baterią. 

Edytowane przez dertyh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komuś ostatnio się udało kupić baterie w miarę dobrej jakości? Allegro, AliExpress, itp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

@michahal W serwisie LG pytałeś? Ceny mieli przyzwoite, ale trzeba na datę produkcji patrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi