Skocz do zawartości
Kaszell

Moto G pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Case hybrydowy na ogół składa się z 2 części, co lepiej zabezpiecza tel podczas upadku(zabezpieczenie kinematyczne). Z jednej strony miękka guma nie pozwoli na potłuczenie wyświetlacza podczas upadku... z drugiej twardy, sztywny plastik/ mieszanka magnezowa nie pozwala na uszkodzenia powstałe na skutek naprężeń(np ciasne dżdżinsy:)).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta

ps2 master - modelowy przykład ofiary marketingu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dpiast

W kopalni pracujesz i będziesz z niej dzwonił? Po co Ci taki paskudny pokrowiec? :-D

Wysłane z mojej Moto G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kosta

Polecam kilka razy udać się do jakiejś fabryki/ ponaprawiać samochody/ porzucać tel żeby sprawdzić, czy przy upadku case się nie przydaje... wszystko zależy od trybu pracy... jeżeli ktoś siedzi w biurze/ ew po twojej wypowiedzi sądząc.. jeszcze w szkole? To case/ hybrydy na pewno nie potrzebuje... // jeżeli nie wiesz o czym i po co piszemy to dowiesz się po 1/2 upadku motoroli.

PS Dzięki tobie i innym ludziom nie potrzebującym absolutnie niczego do ochrony tel... między innymi ja mogę sobie dorobić(50-100zł/ 20-30 min zabawy z wymianą wyświetlacza... czyli za 1 stłuczony tft mogę kupić 1 hybrydę dla siebie...), więc pozostaje mi podziękować Ci w imieniu własnym i serwisantów:)

Edytowane przez ps2master

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nigrin

Myślę, ze warto byłoby poczekać, aż nillkin lub imak zrobią coś pod moto, osobiście mam imaka i stwierdzam, ze to mistrzostwo świata, za rozsądne pieniądze.

A co do S-Line, widziałem u kolegi na L9, i wygląda po jakimś czasie tragicznie, ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się mamy na stanie kilka S-line za 30zł i S-line za 5zł różnica zużycia/ jakości użytych materiałów jest diametralna(nawet miękkości materiału i komfortowi trzymania w dłoni). Nillkin nie daje ochrony kinematycznej... kupuje się case tylko po to, żeby kupić... Imaki są cieńsze niż oryginalne S-Line, X-Case(za 25-30zł)... a koszują w granicach 40-50zł...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zgadza się mamy na stanie kilka S-line za 30zł i S-line za 5zł różnica zużycia/ jakości użytych materiałów jest diametralna(nawet miękkości materiału i komfortowi trzymania w dłoni). Nillkin nie daje ochrony kinematycznej... kupuje się case tylko po to, żeby kupić... Imaki są cieńsze niż oryginalne S-Line, X-Case(za 25-30zł)... a koszują w granicach 40-50zł...

to opłaca się NIEZNISZCZALNE Etui TPU do Motorola Moto G XT1032 (3797157559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to etui?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi