Skocz do zawartości
Kaszell

Moto G pokrowce

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie kupiłem żadnego pokrowca, polecicie może coś w Polsce? Jakieś etui, byleby nie wsuwkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dgim

Sam niedlugo bede szukac jakiegos case'a do swojej MG, na ta chwile z polskiego rynku chyba najlepiej mi wyglada ten pokrowiec za 40zl z allegro, z poprzedniej strony. Ciekawie tez wyglada ten pokrowiec z linka powyzej, albo zle patrze albo transport free.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ETUI POKROWIEC CASE-MATE BT CLEAR MOTOROLA MOTO G (3784646112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

NIEZNISZCZALNE Etui TPU do Motorola Moto G XT1032 (3797157559) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Muszę wreszcie jakieś kupić, aby w tym tygodniu już doszło, bo wole od nowości przetrzymywać moto dżi w etui, które będzie lepsze i nie przepłacę na nim wielkich kokosów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ostatniej paczce z Chin ściągaliśmy razem z podzespołami elektronicznymi... TPU Premium(oryginalne) do G2... zdaje się i wyszło coś pod 1-1,5$, więc może warto się zastanowić nad zakupem za granicą? Zawsze to 1000% w kieszeni(a wysyłki zaczynają się już od 2$.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nie będę zastanawiał się nad zakupem nad granicą, bo nigdy tego nie robiłem, a w dodatku zależy mi żeby dotarł do świąt, ETUI POKROWIEC CASE-MATE BT CLEAR MOTOROLA MOTO G (3784646112) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ten wydaje się fajny i jest to case-mate wieć nie byle co. Na stronie producenta kosztuje 76 zł, więc drożej to chyba nie przepłacę?

Edytowane przez lemon123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta

no to bul 60-100złza bubel wart kilkukrotnie mniej. EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kosta

lol

40 zeta z gume firmy s-line ? Ło matko, przecież te pokrowce chodzą po 3-10zł max w zestawie z folią na allegro

wejdz w działz akcesoriami i posortuj wg popularności to zobaczysz

To jest zwykłę plastikowe i tanie PADŁO a cwaniaki szukają frajerów bo małą dostępność akcesoriów narazie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nigrin

Zgadza się, teraz będziesz płacił podatek od nowości, warto poczekać.

Kup sobie na chwile obecna folie i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .… Ciekawie tez wyglada ten pokrowiec z linka powyzej, albo zle patrze albo transport free.

Też się zdziwiłem ale faktycznie jedna sztuke zamawiając nie ma naliczanej opłaty, dwie i wiecej już jest. Może to błąd systemu ale warto sie skusić na etui. Tylna klapka motki jest w moim odczuciu za śliska. Telefon jest solidny, wazy troszkę i strach go upuścić niepostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi