Skocz do zawartości
Jekub

Rękawiczki do Nexta

Rekomendowane odpowiedzi

Jekub

Przeglądając dzisiaj allegro w poszukiwaniu pokrowca natrafiłem na coś takiego: POKROWIEC ETUI myPHONE NEXT+FOLIA+PREZENT SPRAWDZ (3783466736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena dość fajna no i te rękawiczki, warto kupować? Wyglądają troche na takie pospolite szmaciaki. Co innego w rozsądnych pieniądzach można kupić? - mowa o rękawiczkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warhog

W tej rękawiczce chyba tylko jeden palec będzie działał. Szczerze mówiąc rysik będzie chyba lepszym rozwiązaniem. W skórzanych rękawiczkach można bez problemu nim operować. Jedyny problem to słaby poślizg na Dragontrail, ale na folii na pewno będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jekub

z tego co widze to na aukcjach, gdzie są same rękawiczki to na wszystkich palców jest taki materiał jak na wskazującym.

Kupić folie i zwykłe skórzane rękawiczki będą zdawały egzamin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warhog

Źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o to, że jesteśmy w stanie manualnie operować rysikiem w mniej poręcznych niż ze zwykłego materiału, skórzanych rękawiczkach (na folii pewnie lepiej będzie działał rysik, ze względu na lepszy poślizg). Zwykłe rękawiczki nigdy nie będą w stanie operować ekranem - chociaż zdarza się, że na pewnych wyświetlaczach da się działać w bardzo cienkich rękawiczkach. Jeśli koniecznie chcesz mieć rękawiczki to poszukaj czegoś z nazwą żeby można było sprawdzić opinię. Te najtańsze mogą działać całkiem dobrze, a mogę nie działać w ogóle (mam rysik za 11 pln i działa świetnie, ale widziałem inne w tej cenie, o których nie znalazłem ani jednego dobrego słowa).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kiedyś kupiłem "rękawiczki do ekranów dotykowych" w Juli za chyba 15 pln-ów działają po 3 palce - na obecną aurę idealne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te iGlove to chyba markowe, pytanie tylko co przyślą bo na aukcji jest tylko ich zdjęcie a w opisie ani słowa. Na stronie producenta rękawiczki z trzema palcami aktywnymi są za 30zł, a tu za 20zł jest i etui, i rękawiczki i folia :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wymagajmy od rękawiczek, żeby kosztowały nie wiadomo ile, toż to zwykłe rękawiczki z kawałkami materiału, który przewodzi prąd, na opuszkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

@up

i z premedytacją zburzyłeś cały mistycyzm rękawiczek ;)

Tak na poważnie to jednak ważny gadżet, zwłaszcza gdy przymrozi. Testowałem skórzane rękawiczki i rysik, a w zasadzie 4 rysiki (każdy niestety prędzej czy później zgubiłem) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno stałem się posiadaczem tego zestawu i jestem zadowolony. Za 26 zł dostałem folie (nie najgorsza ładnie się trzyma) dobrze dopasowane etui (mam pewne wątpliwość co do jego skuteczności w razie upadku ale coś tam zawsze ochroni) i rękawiczki (testowane w warunkach domowych działają) także za tą cenę polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakupiłem parę dni temu ten zestaw Tacie. Rękawiczki są to zwyczajne bawełniane szmaciaki z końcówkami przewodzącymi jest ich 3 (kciuk, wskazujący i fakol). Dobrze się nimi operuje, generalnie nie polecam bo szybko się dziurawią, ledwo założone a już parę dziurek. Jeśli są gratis to spoko, kupować się nie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi