Skocz do zawartości
xprzemo

Instalacja APK problem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem nie mogę zainstalować żadnej instalki APK , gdy klikam instaluj brak reakcji działa tylko anuluj. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kiler73

A skąd pobierasz aplikacje ? Wejdź w ustawienia, aplikacje,znajdź sklep google play i wyczyść dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o instalacje aplikacji z pliku apk który mam na karcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam też coś takiego że jak pobiorę apke z google play to raz się uruchomi a po pewnym czasie pisze że aplikacja nie jest zainstalowana, próba reinstalacji przez link2sd kończy się tak samo jak instalacja z pliku APK nie da się wybrać instaluj brak reakcji tylko anuluj działa. Mam włączone instalowanie z nieznanych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie podałeś skąd masz apk. Bo jak z tzw blackmarketu itp itd to się nie dziw że nie hula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrób prosty test :

Wejdź na tę strone : https://f-droid.org/

I kliknij Download

Potem zobacz czy da się fdroida zainstalować. Jak się nie da to jest wiekszy problem.

Wysłane z mojego T1000RF przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F-droid APK też nie działa muszę przeinstalować room aktualnie mam Rogaty 2.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest kilka aplikacji, które mają dokładnie taki efekt uboczny, czyli nie pozwalają kliknąć przycisku Instaluj w tym oknie dialogowym. Należą do nich między innymi Screen Filter i inne "przyciemniacze" ekranu (LightSaver, Easyeyez, Twilight, ...), Juice Defender z włączonymi funkcjami oszczędzania ekranu, Glovebox, Rounded Corners, GO Power Master, Halo, Pie Control, pewnie jeszcze inne.

Generalnie chodzi o aplikacje, które tworzą dodatkową "warstwę" (overlay) ponad normalnym ekranem - w celu przyciemnienia lub wyświetlenia dodatkowych interaktywnych elementów. Co zabawniejsze, jest to celowe działanie wbudowane przez Google w Androida, które zabezpiecza przed możliwością automatycznego, programowego instalowania szkodliwych aplikacji bez wiedzy użytkownika przez taką aplikację "warstwową".

Znajdź winną aplikację i odinstaluj (chociaż zwykle wystarczy chwilowo ją zatrzymać na czas instalacji .apk).

Edytowane przez jerzyjerzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzięki to był screan filter pozdrawiam :) i nie chodziło o instalowanie gier bo tych mam mnóstwo i prawie wszystkie lepsze tytuły :), i tak czekam na Nvidia Shield 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djoko

O człowieniu @jerzyjerzy uchroniłeś mnie przed hard resetem /ciach/

Edytowane przez snovvy77
    od dziękowania jest system piwny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi