Skocz do zawartości
Niksior

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zna może ktoś słuchawki do myPhone NEXT z mikrofonem?

Te oryginalne mi się zepsuły, a dokładniej coś się stało z kablem w lewej słuchawce i nie mam dźwięku. Czasem się pojawia jak pokręcę nim.

Jak do tej pory testowałem m.in. od Galaxy S plus, iPhone 5, ISA A19Q, Pionner SE-MJ551. Wszystkie dały taki sam efekt czyli dźwięk jak z garnka. Dowiedziałem się, że to podobno jest spowodowane tym, że jest zamieniona masa z mikrofonem czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w naszej słuchawce zamieniona jest masa z mikrofonem, po prostu innym standard. Trzeba kupić adapter FiiO LU2 i wszystko będzie ok. Ewentualnie kupić odpowiedni jack ( trss ) i samemu polutować :)

Edytowane przez MichalR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazuyoshi

mi dzialaja kazde sluchawki mam JVC / SONY i Beats Audio i nie mam z nimi zadnych problemow B-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sdar

@up

Bo problem pojawia się gdy słuchawki wyposażone są w mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Właśnie, a ja się dziwiłem dlaczego moje słuchawki z mikrofonem od kompa nie działają z NEXT'em.

Chyba się skuszę na ten FiiO LU2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak, w naszej słuchawce zamieniona jest masa z mikrofonem, po prostu innym standard. Trzeba kupić adapter FiiO LU2 i wszystko będzie ok. Ewentualnie kupić odpowiedni jack ( trss ) i samemu polutować :)

LOL.

Nawet wyjscie sluchawkowe w tym telefonie nie potrafi byc "normalne" ?:facepalm:

Aparat "taki sam" jak w Ip4 ale zdjecia niestety nieporownywalnie :(

Kamera "HD 1080", ktora nie potrafi nagrywac filmow w full HD :(

Szklo "odpowiednik" Gorilla Glass a jednak kolegom z forum portrafil sie zniszczyc po czasie miesiaca-dwoch...

Dzwiek Yamaha a mimo to d... nie urywa. Nie slucham muzyki w telefonie wiec ani mnie to parzy, ani ziebi...

PRAWIE jednak robi roznice :(

Czy zaluje, ze go kupilem ? Nie. Ale czuje niesmak, ze producent/dystrybutor musza sie lapac takich tanich chwytow. Dobre telefony same potrafia sie obronic i swietnie sie sprzedaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak, w naszej słuchawce zamieniona jest masa z mikrofonem, po prostu innym standard. Trzeba kupić adapter FiiO LU2 i wszystko będzie ok.

Hmmm... A próbował ktoś oryginalne słuchawki z mikrofonem od nokii, np. 5800XM. W nokii - zdaje się, że tak jak w MyPhone NEXT - też są zamienione masa z mikrofonem. Może to jest sposób, a zestaw z ww. modelu bardzo przyzwoicie gra. Niestety, ale go już nie mam żeby spróbować samemu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, a tak jeszcze apropos uszkodzonych słuchawek, czy ktoś próbował je reklamować? U mnie też nie działają (prawdopodobnie kabelek przy wtyczce się urwał). Rozumiem, że bez tej przejściówki żadne słuchawki z mikrofonem nie będą działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Barbar

Pisz do nich z załączonym dowodem zakupu, powinni wysłać bez problemu. Jedyny problem to czekanie, mi przysłali po ..3 miesiącach..

:thumbdown:

Przysłane okazały się..uszkodzone..

:thumbdown::thumbdown:

Edytowane przez Barbar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem, przesłali nowe słuchawki nawet szybko, ale niestety są w standardzie nie kompatybilnym z Next. Serwis twierdzi, że to oryginalne słuchawki, piszę dalej zobaczymy co wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi