Skocz do zawartości
rogio2

rom Stock Rom bez KNOX GT-I9195XXUBNB3 następca GT-i9195xxubml1

Rekomendowane odpowiedzi

rogio2

Nowa wersja : GT-I9195XXUBNB3

Zmiany:

- ClockworkMod Superużytkownik zastąpiony Chainfire SuperSU. Dzięki, Chainfire!

- Nowa funkcja: ROM nie ma CSC, to będzie kopia zapasowa istniejącego (jeśli zakłada) i przywrócić go po instalacji.

- Nowy launcher dodał: Themer Beta - niesamowite tematy!

- Wolne od reklam: gospodarze zmodyfikowanego pliku.

-Wszystkie inne rzeczy są takie same jak w wersji poprzedniej. Sprawdź poniżej.

Nie zapomnij: moim celem jest pozostanie jak najbliżej firmware, jak to możliwe.

Pobierz tutaj.

MD5: 8c7f9bae3226aca78f43122c4bc21ecc

Zainstaluj z CWM v6.0.4.6 lub PhilZ dotykać 6,25.0 (nie testowane TWRP)

INSTALACJA:

Jeżeli masz oryginalny rom,kopiujesz plik z romem na kartę SD i instalujesz przez rscovery bez wipe,wszyskie twoje ustawienia i programy pozostaną bez zmian.

Będąc na innym niestandardowym romie musisz zrobić Wipe.

Bateria przy normalnym użytkowaniu trzyma do 3/3.5 dnia,wszystko chodzi płynnie...

<<< Wersja poprzednia >>>

Zmiany:

- Knox * aplikacja usunięta.

- Kernel oryginalny zastąpiono Vikinger dzięki arco68 i Junkyde!

- Domyślny język był ustawiony na węgierskim, ale łatwo można go zmienić

- ClockworkMod Superużytkownik zakorzeniony +

- CSC Wybierz aplikację dodania - łatwą zmianę CSC (ostrzeżenie, powoduje powrót do ustawień fabrycznych)

- Dodany Holo Launcher HD

- Ten ROM nie zawiera Knox bootloader!

Personalizacja (CSC) Kody w tym ROM:

- BGL - BULGARIA

- CMF - MACEDONIA

- CYO - CYPRUS

- ERO - Bosnia and Herzegovina

- ETL - CZECHO

- EUR - GREECE

- MSR - SERBIA

- NEE - SWEDEN

- ORX - SLOVAK

- PHE - SPAIN

- PRO - BELGIUM

- ROM - Romania

- SEB - LATVIA

- SEE - SEAD

- SIO - SLOVENIA

- SMO - SERBIA

- TOP - SERBIA

- TPH - PORTUGAL

- TRA - CROATIA

- TSR - SERBIA

- TWO - CROATIA

- XEF - FRANCE

- XEH - HUNGARY

- XEO - POLAND

- XSK - SLOVAK

Download here.

MD5 hash: d8b76c8621718896b2179bf3fb4074ae

Installation: From CWM or TWRP.

GT-I9195XXUBML1 modem tutaj. Flash przez Odyna z PDA / AP.

Dla tych, którym aktualizacja modemu nie działa (po aktualizacji nadal pokazuje starą wersję pasma), należy sprawdzić, post # 83 w tym wątku.

Problemy mogą się pojawić przy powrocie z CM.

INSTALACJA:

Jeżeli masz oryginalny rom,kopiujesz plik z romem na kartę SD i instalujesz przez rscovery bez wipe,wszyskie twoje ustawienia i programy pozostaną bez zmian.

Będąc na innym nie standardowym romie musisz zrobić Wipe.

Aha jeszcze jedno z tego co doczytałem na XDA,jeżeli robiłeś aktualizację stokowego romu i maż już nowy BOOTLOADER z KNOX instalacja może spowodować nabicie flagi.!!!

Z moich obserwacji lepiej trzyma bateria,oraz jest lepszy zasięg w sieci Play.

LINK na XDA.

[CWM][ROM]GT-I9195XXUBML1

Podziękowania dla ladislav.heller

Edytowane przez camdell
    Dodano prefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem w CWM ten rom I9195XXUBML1 deodexed na wczesniejszy I9195XXUBMK3 deodexed także tego autora ladislav.heller xda ,pierwsze co to modem sie nie zmienił jest strary MK3 , wiec zapodałem do Odina modem ML1 w AP i nic modem widniaje dalej jako MK3. Dodam że jak przechodziłem z jakiegos wczesnego romu na MK3 i wgrywałem nastepnie modem MK3 to zmiana nastąpiła.

Druga sprawa na MK3 miałem ustawione cs XEO przez CSCselect (wczesniejszy rom byl ITV), teraz po zmianie na ML1 jest domyślne wiegierskie XEH, uruchomiłem CSCselect wybrałem XEO , zrobiło restart wipe i dalej mam XEH.

Dałem sobie spokój ,zrobiłem w CWM full wipe/cache i przywróciłem całą kopie MK3 z backupu i teraz najgorsze , kopia sie przywróciła są aplikacje ,ustawienia,smsy itp ale NIEMA zawartosci pam wew sdcard tzn folder DCIM oraz Download sa puste , straciłem zdjęcia ktore mialem w pam wew. Czemu to sie nie przywróciło z backupu ?

Czy CWM recovery-clockwork-6.0.4.6-serranoltexx robiąc backup mogło pominąc pamięć wew sdcard ?

CSC dalej mam XEH .

help!!

ze zmianą csc pomogla mi ta metoda http://forum.android.com.pl/f697/zmiana-csc-na-xeo-bez-wipe-242610/

co do CWM to sobie odpowiedziałem jak wynika z tej informacji partycja sdcard (DCIM itp) oraz media nie wchodzą do kopi

Edytowane przez MecDESIGN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też sie nie zmieniło miałem UAMG8 i dalej jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Da rade , juz sobie poradziłem poprostu trzeba modem dwa razy nadpisać by poprwanie była zapisana data + info modemu , na chwilę obecną najnowszy modem to I9195XXUBNA1.tar . Odpalamy Odin_v3.09 , telefon w download mode , podpinamy do AP ładujemy modem. Ważne by w odinie była odznaczona opcja Auto Reboot, zaznaczone F. Reset Time nastepnie klikamy na Start. Jak operacja sie wykona nie odpinamy telefonu , trzeba nadpisac modem wiec przytrzymujemy Power aż tel sie zgasi nastepnie szybko przytrzymac razem Vol Down + Home i znowu w odinie Start by wgrac modem ponownie, po zakonczeniu odpinamy tel i normalnie Power by rebootować.

Ustawienia->Informacje o urządzeniu -> wersja modemu powinna byc juz poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miałem to właśnie napisać ze modem trzeba zmienić:P

ale czemu pisze UBNA1 a nie UBML1?

Edytowane przez madmax86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bateria trzyma lepiej pewnie dlatego ze kernel jest zmieniony. A skoro zmieniony jest kernel to czy rom jeszcze jest stockowy :) ? Na xda tego romu nie nazwali stockowym.

Nowa funkcja: ROM nie ma CSC, to będzie kopia zapasowa istniejącego (jeśli zakłada) i przywrócić go po instalacji.
    albo to
    Wolne od reklam: gospodarze zmodyfikowanego pliku.
    Niezłe tłumaczenie :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kristyan

Czy jeśli kolega teraz ma CM 11 a chciałby wgrać ten to po wgraniu najnowszej wersji przez cwm trzeba flashować modem czy nie jest to potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiedzcie mi ktory teraz aktualny jest? jest link do xda ale tam sporo tego i duzo juz nie dziala. Co daje wgranie Modemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi