Skocz do zawartości
nowy1234

Nowa Motorola Moto G nie uruchamia się

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam ten sam problem co autor tematu. telefon zakupilem w tesco w londynie. zaraz po zakupie włączyłem i wszystko było ok. po powrocie do polski brak jakiejkolwiek reakcji. przy pierwszysm podłączenu do ładowarki dioda zaświeciła się na kilka sekund... teraz juz nie daje żadnego znaku. ktoś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher

Czytamy Faqu link w mojej sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

nie znalazłem tego w faq ani nigdzie indziej :(

Mam problem z Moto G, po prostu padła, nic nie działa, nie chce się włączyć, tymbardziej dać zresetować. Próbowałem chyba wszystkiego - mocna ładowarka, przytrzymanie power...

Nie wiem czemu tak się stało.

Motka kupiona w tesco uk, zdjęty simlock, zainstalowany najnowszy android (poprzez aktualizacje systemu). Zadnego roota.

Nie widze zadnej bezposredniej przyczyny czemu tak sie stalo, telefon dzialal na najnowszym androidzie z karta nju mobile bez najmniejszych problemow ok. 2 tygodni.

Co jeszcze moge zrobic aby to naprawic?

Czemu tak sie stalo? :(

Pozdrawiam,

rychu88

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podczas upadku doznała uszkodzenia mechanicznego, które najwyraźniej ją ucegliło. Gwarancja nie obejmuje tego typu rzeczy, ale możesz spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podczas upadku doznała uszkodzenia mechanicznego, które najwyraźniej ją ucegliło. Gwarancja nie obejmuje tego typu rzeczy, ale możesz spróbować.

Dzięki, ale napisałem trochę niejednoznacznie - pisząc "po prostu padła" miałem na myśli, iż bez przyczyny się zepsuła, a nie fizyczny upadek. Gdyby spadła to chociaż wiedziałbym co się stało ... :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Jakiś gość z Moto mówił, żeby power trzymać nawet 120 sekund, więc próbuj...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za info popróbuję.

Nie wiem czy to coś zmienia w tym konkretnym przypadku ale generalnie telefon non stop wyświetla logo motoroli i dalej się nie włącza a:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Piaer

Może soft padł. Co prawda na Moto G z tym się jeszcze nie spotkałem, ale na Moto Defy, to było bardzo częste. Możesz wgrać system na nowo. Jest poradnik na forum jak wgrać stock rom -> http://forum.android.com.pl/f1089/moto-g-instalacja-stock-rom-czystego-systemu-363886/ .

Edytowane przez Pajonk
    dodałem link do tutoriala. - Pajonk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżam temat, kupiłem nowy telefon, nie reagował, podłączyłem go, trzymałem przez minute i pojawił się znaczek ładowania, niby jest piorun, jednak ciągle stoi na 0% i nic nie idzie dalej. Co mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher

Czekać? Bateria była całkowicie rozładowana, ładowanie może zająć trochę czasu.

Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi