Skocz do zawartości
Pirat21

MeMoPad 301T [ROM] Beanstalk 4.4.2 Kitkat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym otworzyć ten wątek i podzielić się z wami "Beanstalk Custom ROM", który pochodzi z umysłu wielkiego autora, scott.hart.bti i został przebudowany dla naszego MeMoPad 301T przez innego dobrego dewelopera, "ectoplasma22".

4gtm.jpg

Beanstalk pochodzi od CyanogenMod z dużą ilością przydatnych funkcji. Można uzyskać dużą prędkość,dostosowywanie i wreszcie stabilność. Wiele elementów dodatkowego kodu pochodzi z Slim ROM a także kompilacji build Derteufels, które zostały zmodyfikowane do pracy z Beanstalk.Ogromne podziękowania dla chłopców od Derteufel Slim ROM dla ich pracy i ich poświęcenia. Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w CM, ponieważ jest to podstawą tego projektu.Podziekowania skyliner33v za bootanimation i przyszłe tapety!

Charakterystyka:

- ROM oparty na CM

- Opcje, aby dostosować ekran odblokowania tła ( wypełnić kolorem , własny obraz, przejrzystość )

- Kolor tekstu na ekranie odblokowania personalizowny

- Odblokuj Obrót ekranu

- Opcja , aby włączyć wszystkie widżety

- Skróty w Slider

- Skróty na ekranie Unlock

- Regulowana Gęstość LCD

- Opcje sprężystości przesuwne

- Label Manager ( Carrier ) Niestandardowy

- Podwójny panel Opcje

- Animacja konfigurowalny launcher ( wyłączone, domyślnie, możliwość diimpostare wlasne bootanimation )

- Tapety oryginalne Beanstalk i skyliner33v

- Niestandardowe bootanimation od skyliner33v

- Dostosuj kolor i przezroczystość paska stanu

- Opcje dostosowywania czasu i daty , które zawierają kolor, położenie , styl

- Styl sygnał Ikona obejmują kolor i tekst zamiast ikony i możliwość ukrywania ikony sygnału

- Opcja migające powiadomienia SMS

- Styl Ikona baterii - zawiera kolory i style . Zawiera również pasek baterii

- Opcja " nie przeszkadzać"

- Pokazuje liczbę zgłoszeń

- Kontroluje Pie ( jeśli jest włączona , nie ma potrzeby na tle ekranu odblokowania jest ustawiony na coś innego niż domyślny , ponieważ działa poprawnie (nie pytajcie dlaczego )

- Pasek nawigacyjny w pełni konfigurowalny - Zawiera styl , wygląd , kolor, pierścionki nav , prawie wszystko co można wymyśleć . .

- Szybkie ustawienia , ustawienia kolorów , wybrać liczbę płytek w rzędzie , Quick rozwijanego dostosowywania koloru tekstu

- Skróty Notyfikacje, zachowanie personalizacja , styl szuflada ( konfigurowalne kolory ) , naciśnij długo na quicksettings ikonę, aby włączyć / wyłączyć opcje

- Opcje i sposób wprowadzania tekstu klawiatury , które obejmują możliwość wyłączenia klawiatury w trybie pełnoekranowym i automatycznego obrotu

- Przycisk Wstecz "kill app", z konfigurowalnymi wartościami limitu czasu

- Opcje wysokiej klasy efektów wizualnych

- Opcje dostosować do niskiego stanu baterii

- " Bar RAM " w pełni konfigurowalny z różnych kolorach

- Clock Widget dla LockScreen , w tym dodatkowe opcjie , aby w pełni dostosować wszystkie funkcje zegara LockScreen

- Opcje build.prop mod aby włączyć / wyłączyć swoje ulubione

- Opcje audio notyfikacji rzadsze

- Opcje off ekranie CRT ON / OFF, oraz określić, jak powinna wyglądać animacja

- Superuser pełni zintegrowany w Romie jest dostępny z poziomu menu ustawień

- Opcje CM wydajności Menu i ich charakterystyka

- Opcja " O Beanstalk " z linkami do źródeł na github Beanstalk i Facebooku .Tam również możecie znaleźć linki do profilu Twitter Scott i dokonać wpłaty.

- Wiele innych opcji ukryte w całej produkcji ...

Instrukcja instalacji:

- Root,odblokowany bootloader i zainstalowane CWM

- Pobierz ROM i najnowszy pakiet GAPPS

- Boot z Recovery

- Wipe data, cache e dalvik cache

- Flasch ROM

- Flasch GAPPS

- Reboot (ponownie uruchomić system drugi raz "Fix", teraz system zacznie pracować już dobrze)

Download Custom Rom Benstalk link

Download GAPPS link:

CWM Recovery 6.0.4.7

Sources BeanStalk:

Sources Jesse131:

Informacje odnośnie Romu

Informuje że ani ja ani samo Forum nie bierze żadnej odpowiedzialności za przypadkowe uszkodzenie waszego sprzętu,wszystko co robicie wykonujecie to na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam i Powodzenia w Modingu.

Edytowane przez Pirat21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry rom można go polecić z czystym sumieniem.

Do plusów

Płynność

Możliwości konfiguracji pod użytkownika (choć radzę uważać z ustawieniami)

Bateria nie siada jak na Omni Rom

Działające Art(niestety nie wszystkie aplikacje działają)

Konfiguracja i jeszcze raz konfiguracja, room ma tyle opcji ze można dostać zwrotu głowy :-D

post-83891-14255747144715_thumb.jpg

Wyniki benchmarka mówią same za siebie, choć pewnie to zasługa nowego kernela ;-)

Wysłane z mojego ME301T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowłem ten Rom i jeszcze ze stabilnością nie jest jak trzeba, ale dodam że najlepszy z CyanogenMod11, jakbyś chciał wersje CyanogenMod 11 Nightly to ci mogę podesłać.

Widze że ty też pomimo tego używasz "Cromi-X" bardzo dobry wybór, ja używam 5.4.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie siedzę na beanstalk i jestem zadowolony, ale z miłą chęcią protestuje CM11:-D

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszedł Unoficial Rom Pac, jak przetestujesz to daj znać wydaje mi sie lepszy po rozmowie z devloperem od CyanogenMod Nigtly na 4PDA też piszą że jest stabilny, ale narzekają bo nie ma ich języka.

[ROM] [4.4.2] [PAC-rom for ME301T] [uNOFFICAL] [19052014]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Przetestuje w weekend.

Narazie praca. BTS sam się nie wybuduje :-D

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

----UPDATE----

Testuje rom i jest całkiem niezły choć drażni mnie to że nie działa Grass kernel czyli brak możliwości overclockingu. Sam zegar procesora obniżono do 1300Mhz?:-(. Pewnie żeby obniżyć zużycie energii. Sam rom płynny na Beanstalk udało mi się ratować więcej ramu.

Wysłane z mojego ME301T przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam chcialbym otworzyć ten wątek i podzielić się z wami "Beanstalk Custom ROM", który pochodzi z umysłu wielkiego autora, scott.hart.bti i został przebudowany dla naszego MeMoPad 301T przez innego dobrego dewelopera, "ectoplasma22".

4gtm.jpg

Beanstalk pochodzi od CyanogenMod z dużą ilością przydatnych funkcji. Można uzyskać dużą prędkość,dostosowywanie i wreszcie stabilność. Wiele elementów dodatkowego kodu pochodzi z Slim ROM a także kompilacji build Derteufels, które zostały zmodyfikowane do pracy z Beanstalk.Ogromne podziękowania dla chłopców od Derteufel Slim ROM dla ich pracy i ich poświęcenia. Wielkie podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w CM, ponieważ jest to podstawą tego projektu.Podziekowania skyliner33v za bootanimation i przyszłe tapety!

Charakterystyka:

- ROM oparty na CM

- Opcje, aby dostosować ekran odblokowania tła ( wypełnić kolorem , własny obraz, przejrzystość )

- Kolor tekstu na ekranie odblokowania personalizowny

- Odblokuj Obrót ekranu

- Opcja , aby włączyć wszystkie widżety

- Skróty w Slider

- Skróty na ekranie Unlock

- Regulowana Gęstość LCD

- Opcje sprężystości przesuwne

- Label Manager ( Carrier ) Niestandardowy

- Podwójny panel Opcje

- Animacja konfigurowalny launcher ( wyłączone, domyślnie, możliwość diimpostare wlasne bootanimation )

- Tapety oryginalne Beanstalk i skyliner33v

- Niestandardowe bootanimation od skyliner33v

- Dostosuj kolor i przezroczystość paska stanu

- Opcje dostosowywania czasu i daty , które zawierają kolor, położenie , styl

- Styl sygnał Ikona obejmują kolor i tekst zamiast ikony i możliwość ukrywania ikony sygnału

- Opcja migające powiadomienia SMS

- Styl Ikona baterii - zawiera kolory i style . Zawiera również pasek baterii

- Opcja " nie przeszkadzać"

- Pokazuje liczbę zgłoszeń

- Kontroluje Pie ( jeśli jest włączona , nie ma potrzeby na tle ekranu odblokowania jest ustawiony na coś innego niż domyślny , ponieważ działa poprawnie (nie pytajcie dlaczego )

- Pasek nawigacyjny w pełni konfigurowalny - Zawiera styl , wygląd , kolor, pierścionki nav , prawie wszystko co można wymyśleć . .

- Szybkie ustawienia , ustawienia kolorów , wybrać liczbę płytek w rzędzie , Quick rozwijanego dostosowywania koloru tekstu

- Skróty Notyfikacje, zachowanie personalizacja , styl szuflada ( konfigurowalne kolory ) , naciśnij długo na quicksettings ikonę, aby włączyć / wyłączyć opcje

- Opcje i sposób wprowadzania tekstu klawiatury , które obejmują możliwość wyłączenia klawiatury w trybie pełnoekranowym i automatycznego obrotu

- Przycisk Wstecz "kill app", z konfigurowalnymi wartościami limitu czasu

- Opcje wysokiej klasy efektów wizualnych

- Opcje dostosować do niskiego stanu baterii

- " Bar RAM " w pełni konfigurowalny z różnych kolorach

- Clock Widget dla LockScreen , w tym dodatkowe opcjie , aby w pełni dostosować wszystkie funkcje zegara LockScreen

- Opcje build.prop mod aby włączyć / wyłączyć swoje ulubione

- Opcje audio notyfikacji rzadsze

- Opcje off ekranie CRT ON / OFF, oraz określić, jak powinna wyglądać animacja

- Superuser pełni zintegrowany w Romie jest dostępny z poziomu menu ustawień

- Opcje CM wydajności Menu i ich charakterystyka

- Opcja " O Beanstalk " z linkami do źródeł na github Beanstalk i Facebooku .Tam również możecie znaleźć linki do profilu Twitter Scott i dokonać wpłaty.

- Wiele innych opcji ukryte w całej produkcji ...

Instrukcja instalacji:

- Root,odblokowany bootloader i zainstalowane CWM

- Pobierz ROM i najnowszy pakiet GAPPS

- Boot z Recovery

- Wipe data, cache e dalvik cache

- Flasch ROM

- Flasch GAPPS

- Reboot (ponownie uruchomić system drugi raz "Fix", teraz system zacznie pracować już dobrze)

Download Custom Rom Benstalk link

Download GAPPS link:

CWM Recovery 6.0.4.7

Sources BeanStalk:

Sources Jesse131:

Informacje odnośnie Romu

Informuje że ani ja ani samo Forum nie bierze żadnej odpowiedzialności za przypadkowe uszkodzenie waszego sprzętu,wszystko co robicie wykonujecie to na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam i Powodzenia w Modingu.

Cześć Pirat

Dzięki za Tutorial chciałbym wrzucić Beanstalka na swój tablet, ale nie działają linki z których można pobrać soft w celu przeróbki. Podrzuć proszę jakieś aktualne źródło. Dodam tylko, że jest to moja 1sza ingerencja w oryginalny soft stąd moja prośba do Ciebie. Korzystał będę oczywiście z powyższej instrukcji krok po kroku.

Dziękuję Pozdrawiam

[Dodano: 21 luty 2016 - 20:47]

@@Pirat21

Edytowane przez honey1977

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczę czy mam ten rom na starym laptopie.? Dam odpowiedz dziś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

A może polecisz coś lepszego, czy ten w zupełności wystarcza?

Edytowane przez Miły
    Nie cytujemy posta poprzedzającego. @up wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobryjjeszcze był Cromix.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi