Skocz do zawartości
GRIZZLY1

Pojedyncze pytania użytkownika Nexusa 5

Rekomendowane odpowiedzi

Haxy

Czy to normalne w Nexusie 5 ze dzwiek wydobywa sie tylko z tych dziurek po lewej (patrzac na ekran)?

Mozna to sprawdzic zaslaniajac te po prawej (nic sie nie zmienia) i te po lewej (dzwiek zostaje stlumiony).

Jesli tak to troche lipa, ze mamy tylko mono :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak to normalne

z lewej jest głośnik z prawej mikrofon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poprzednio miałem samsung s2. podczas nawiązywania połączenia (ja dzwoniłem) miałem lekką wibrację jak moje połączenie wychodzące zostało odebrane. czy nexus ma tą opcję? muszę mieć takie coś. niekiedy nie słyszę czy ktoś odebrał lub nie trzymam telefonu przy uchu cały czas.

szukałem tj opcji jednak nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xposed plus gravity box tam to ustawisz ewentualnie zmiana dialera na np exdialer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem, że jest to (program) nakładka. wolałbym uniknąć tego rodzaju aplikacji. czy to wpływa zamulająco na użytkowanie smsów, wybór połączenia lub odbieranie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

@up, nexus 5 jest tak wydajny że nie masz co się obawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to program który pozwala Ci zmienić prawie wszystko jeśli chodzi o wygląd i funkcje Nexusa. Żeby to zadziałało musisz mieć roota (wiem, że niektórzy, tak jak i ja, nie chcą bawić się w modyfikacjie ale to kwestia 10min a naprawdę się opłaca!)

W żaden sposób nie wpływa to na płynność telefonu, użytkowanie smsów, połączenia i odbierania a niesie za sobą same korzyści :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli muszę walną roota a tego nie chciałem. tak naprawdę wszystko mi odpowiada prócz tej małej wibracji jak ktoś odbiera połączenie. może jest jakiś prosty myk nie robiąc roota?

żeby osiągnąc to co chcę (ew wgrać Gravitybox) muszę zrobić tylko roota? wg tego poradnika

http://forum.android.com.pl/f453/nexus-root-toolkit-niezbednik-dla-posiadacza-nexusa-362609/

żeby zrobić root najpierw muszę odblokować BOOTLOADERA a nastepnie root? czy odrazu sam root mi wystarczy do tego co chcę uczynić?

Edytowane przez grandmaster
    dopisek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zmienić sam dialer https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modoohut.dialer nie musisz robić roota jak nie chcesz ale nie da się ukryć ze dzięki niemu można rozszerzyć funkcjonalność nexusa w znaczącym stopniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie to jak patrzę na gravitybocxa to więcej rzeczy bym sobie pozmieniał. czyli sam root wystarczy bez odblokowania BOOTLOADERA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi