Skocz do zawartości
matt86

Huawei Honor 3x

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli ogólnie można śmiało zamawiać. Bo w sumie najważniejsze to menu ale jak jest po angielsku to spoko. A czy zauważyłeś jakieś wady, minusy tego telefony.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze. Nie zauważyłem jak narazie. Uzywam telefonu ponad 2 miesiące

Send from my HUAWEI Honor 3X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja mam parę pytań do Lukanio82 jeżeli oczywiście można:

Ja też się dołączę z pytaniami:

1. Gdzie kupiłeś?

2. Za ile kupiłeś?

3. Jak działa GPS? Jak szybko łapie fix'a? Jak zachowuje się w programach typu Endomondo?

4. Jak wyświetlacz jest widoczny w ostrym słońcu?

5. Czy jest różnica w dźwięku na słuchawkach przy zastosowaniu DTS'u?

To na razie tyle. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

kupiłem ten telefon w Conrad w Berlinie za 300 euro za dodatkowe 20 euro można dokupic gwarancje na kolejne 2 lata

Wysłane z mojego HUAWEI G750-U10 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

wyświetlacz jest widoczny w ostrym słońcu. odbija słońce, przy włączonym dts jest efekt extra basu

Wysłane z mojego HUAWEI G750-U10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To ja mam parę pytań do Lukanio82 jeżeli oczywiście można:

Ja też się dołączę z pytaniami:

1. Gdzie kupiłeś?

2. Za ile kupiłeś?

3. Jak działa GPS? Jak szybko łapie fix'a? Jak zachowuje się w programach typu Endomondo?

4. Jak wyświetlacz jest widoczny w ostrym słońcu?

5. Czy jest różnica w dźwięku na słuchawkach przy zastosowaniu DTS'u?

To na razie tyle. Jak sobie coś przypomnę to dopiszę.:)

Kupiłem na aliexpress za 300 euro

Gps działa wyśmienicie lapie w mig bez żadnych dodatkowych fixow

Wyświetlacz super przy każdym świetle

Co do dts to mie jestem melomanem nie mogę sie wypowiedzieć dla mnie ładnie gra

Send from my HUAWEI Honor 3X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A bateria ile średnio trzyma ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. wczoraj widziałem ten model w Auchan (w Realu też jest) w cenie 999zł. Czy warto go kupić?? Nie wiele w tym temacie można wyczytać, w tej chwili posiadam vertisa 01 plus i zastanawiam się nad zmianą właśnie na ten model. Cyferki w specyfikacji oraz benchmarki widziałem, ale jak wiadomo cyferki to nie wszystko. Interesuje mnie jakość zdjęć/filmów, jakość odtwarzanej muzyki na słuchawkach niekoniecznie fabrycznych, ewentualny serwis. Z tego co wyczytałem to aero2 śmiga i ogólna wydajność na przyzwoitym poziomie. Na Vertisa nie narzekam pod kątem wydajności a w honor 3x powinno być raczej dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danip

Mam już ten telefon. Jak dla mnie bomba. Wszystko śmiga. W Antutu 30k wykręcił. Ekran bardzo ostry i dokładny, moim zdaniem te 260ppi wystarczy, większe zagęszczenie pikseli już nie wpływa na komfort używania. W słońcu dobrze wszystko widać. (w ciemnych pomieszczeniach trochę za bardzo się wygasza ale to można sobie szybko pyknąć i wyłączyć) Nakładka EMUI ładna i prosta, nie muli jak Touchwiz. Super menadżer do zarządzania energią i wydajnością. Aparat bogaty w opcje i robi niezłe zdjęcia. (można się nawet trochę pobawić w manualne ustawienia) Wykonananie i spasowanie całości bardzo solidne, nic w ogóle nie trzeszczy i się nie ugina, nawet przy specjalnym zgniataniu go. Plastiki dobrej jakości, przyjemna tekstura tylnej klapki, coś ala plastikowy skaj. (ja oceniam obudowę na poziomie sgs4) Jedyny problem tego telefonu to jego popularność w Europie. Wersja Chińska (T00) dostała już podobno kitkata a wersja europejska (U10) jeszcze pewnie poczeka. Mała popularność spowodowała też tragiczny dostęp do dedykowanych akcesoriów. (Zamówienie pokrowca w Polsce graniczy z cudem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem już jego posiadaczem :) Wszystko w jak najlepszym porządku. Poużywam trochę to zdam relację gdyż mam go dopiero do wczoraj wieczora :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi