Skocz do zawartości
matt86

Huawei Honor 3x

Rekomendowane odpowiedzi

danip

Chińczycy dali newsa o dużych aktualizacjach dla kilku modeli do końca tego roku. G750 ma dostać kitkata z Emui3.0 w listopadzie. Jest chyba trzy wersje tego modelu, ciekawe czy wszystkie dostaną update w tym samym czasie.

Kupiłem taki pokrowiec Etui Obudowa Cyoo Silicon Case Huawei Ascend G750 (4606528661) - m.allegro.pl

Nic fajniejszego w Polszy się nie znajdzie. Jest dobrze wykonany i nie utrudnia obsługi.

Zastanawiam się nad tym cudem.Online Shop huawei honor 3x battery leather case flip case leather case cover for huawei honor 3x G750 free shipping|Aliexpress Mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile jakieś dostaną prócz wersji T00 (chińskiej), podobnie jak to było z kitkatem na EMUI 2.3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danip

Dostałem dzisiaj aktualizację B116, ma już ktoś? Opłaca się instalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam przeróbkę na wersję T00, ja tak zrobiłem i mam kitkata :) jedyny minus jest taki że w T00 na sztywno przypisuje się karta do sms/połączeń, tylko dane można przestawiać, ale po zainstalowaniu mtk control rozwiązałem ten problem ;p

Edit: No i niestety miałem rację co do aktualizacji emui 3.0, dostaną je wszystkie wersje z wyjątkiem u10, podaję link do oficjalnego info, to kolejny powód aby przekonwertować sobie u10 na t00, bo u10 już raczje nie zaktualizują do nowszej wersji:

http://huaweinews.com/2014/11/official-emui-3-time-table/

Edytowane przez eloelo-24
    dodanie linka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy możesz przesłać linka do strony z instrukcją do konwersji na t00? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie stary temat ale tak się zastanawiam czy warto za ten tel wybulić 999zł czy lepiej kupić tańszego lenovo a916. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewaga honora:

2GB ram

bateria 3000mAh

Procesor 1,7GHz

kamera przednia 5Mpx

Serwis w Polsce

Ja nie żałuje ani jednej wydanej na niego złotówki. Jeśli chodzi o fony z allegro to lenovo wysyłany już z Polski kosztuje około 700-800zł więc niewiele mniej niż huawei, a moim zdaniem te 200zł różnicy warto dopłacić dla tych szczegółów które wymieniłem.

Edit: dodaję wpis z pewnej strony GSM na minus do lenovo:

" są przekłamania w opisach ten dual sim nie istnieje aby korzystać z drugiej karty należy wylogować się z pierwszej więc to jest pseudo dual."

Edytowane przez eloelo-24

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam wersję międzynarodową g750-u10 przerobioną na Chińską g750-t00 z racji braki kitkata na międzynarodowej. Zarówno w tej pierwszej jak i w drugiej jest język PL, być może pierwsze sztuki sprowadzane z Chin ze starą wersją systemu PL niemiały tego niewiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi