Skocz do zawartości
danieltg

Jaki uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety oryginalny uchwyt samochodowy ECS-K200 Samsunga nie umożliwia podłączenia ładowarki samochodowej. Rozstaw "ramion" trzymających telefon od spodu jest zbyt mały, przez co nie jest możliwe otworzenie zaślepki portu ładowania na tyle, żeby udało się podłączyć ładowarkę. Również obrócenie telefonu o 180 stopni nie jest możliwe ponieważ wtedy w zaciśnięciu telefonu w uchwycie przeszkadzają przyciski głośności i zasilania. Uchwyt który posiadam to model ECS-K200 kupiony jeszcze za czasów SIII, widzę, że teraz w sprzedaży jest model EE-V200, na zdjęciach wydają się być identyczne, ale może ktoś z Was posiada ten nowszy model i mógłby sprawdzić czy przypadkiem rozstaw ramion od strony portu ładowania nie jest w nim szerszy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozstaw tych nóżek na dole to 2cm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja właśnie zakupiłem chyba najlepszy custom uchwyt do telefonów, nie dość że można wsadzić od iphone 4 aż po galaxy note to jak przyczepiłem go do stołu w domu to ciącnąc za uchwyt podniosłem stół, nie ma opcji aby telefon z niego wypadł bądź uchwyt się odczepił. Wziąłem też uchwyt z wsadzonym galaxy s4 oraz moim s5 i nad kanapą próbowałem metody walenia młotkiem trzymając za uchwyt i żaden telefon nie wypadł z niego. Na youtube jest masa filmów z tym uchwytem. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie zresztą zobaczcie sami na opinie, jak dla mnie to jest uchwyt nawet na ekstremalne rajdy ;)

MONTAR Universal Car Mount For Smartphones

Pozdrawiam

Edytowane przez djoutsider
    Wideo wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo

da sie to gdzies kupic w Pl ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę to nie ma nigdzie w pl ale słyszałem że amazon wysyła także do polski za opłatą. Nie polecam kupować tego z ebay ( sczególnie od usera watch-buy-save11 ) gdyż ja kupiłem i nie doszło dlatego kupilem na amazonie bo miałem pewność że dojdzie i doszło po dwóch dniach. nawet gdyby z przesyłką kosztowało 150 -200 zł to i tak się opłaca bo jest naprawdę porządny.

Edit:

Wystarczy kupić stąd i dostawa jest za darmo ( Free worldwide shipping ) plus 2 lata gwarancji

http://winnergear.com/product/car-mount/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

Przeglądałem kilka filmików i nie widzę jak dostosować szerokość uchwytu do telefonu - te ramiona wyglądają tak jakby się nie rozsuwały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewiń do 6:40 min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

O super, wreszcie konkret ;) W sumie nawet fajny ten uchwyt, przynajmniej nie było by problemu z ładowaniem w S5.

Zastanawiam się jeszcze nad uchwytem z ładowaniem indukcyjnym, jednak chyba to nie zda egzaminu bo pędzie zbyt małe natężenie skoro nawet podłączony kablem u mnie powolutku traci % z baterii - używam nagrywania trasy w HD + yanosik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wwlsqad
    Niestety oryginalny uchwyt samochodowy ECS-K200 Samsunga nie umożliwia podłączenia ładowarki samochodowej. Rozstaw "ramion" trzymających telefon od spodu jest zbyt mały, przez co nie jest możliwe otworzenie zaślepki portu ładowania na tyle, żeby udało się podłączyć ładowarkę. Również obrócenie telefonu o 180 stopni nie jest możliwe ponieważ wtedy w zaciśnięciu telefonu w uchwycie przeszkadzają przyciski głośności i zasilania. Uchwyt który posiadam to model ECS-K200 kupiony jeszcze za czasów SIII, widzę, że teraz w sprzedaży jest model EE-V200, na zdjęciach wydają się być identyczne, ale może ktoś z Was posiada ten nowszy model i mógłby sprawdzić czy przypadkiem rozstaw ramion od strony portu ładowania nie jest w nim szerszy?

Właśnie przyszedł do mnie EE-V200.

Niestety Twoje obawy się potwierdzają i rozstaw ramion jest niewystarczający do otwarcia zaślepki portu ładowania.

DSC_0021.jpg

DSC_0020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego się obawiałem, czy w związku z tym, komuś udało się znaleźć jakąś sensowną alternatywę dostępną w Polsce? Oczywiście pomijam tanie chińskie uchwyty. Chodzi o coś jakością nie gorszego od uchwytu samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi