Skocz do zawartości
danieltg

Jaki uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

JaruR

OK wojtku770i, ale w przypadku S5, rozczarujesz się, gdy spróbujesz podłączyć ładowarkę do telefonu spoczywającego w tym oryginalnym uchwycie ;)

Do mnie wczoraj dotarła paczka z uchwytem MONTAR wspomnianym w trzecim poście tego wątku:

Czekałem prawie 2 tygodnie, ale w sumie jak na przesyłkę pocztową z Izraela, to chyba nie jest najgorzej ;)

W skrócie: solidny, dobra jakość materiałów i wykonania i tak, jak w filmiku, mocno trzyma się szyby, jak i nie grozi wypadnięcie telefonu z uchwytu.

Owszem - ma jeden minus - telefon da się wsadzić i wyjąć z uchwytu jedynie dwoma rękami. Mimo tego, więcej plusów, niż minusów - na pewno wszystkie gniazda i przyciski sprzętu będą dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz w jakim sklepie zamawiałeś ten uchwyt, że szedł aż z izraela?:) Chyba ostatecznie też zdecyduję się na ten model.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja natomiast kupiłem podróbę oryginalnego uchwytu Samsunga za 25zł plastik trochę gorszy, ale trzyma ok. Używam go już prawie miesiąc i nigdy nie odpadł. Kabel od ładowanie pasuje bez piłowania. Kupiłem dwie sztuki do dwóch aut i nie ma z nimi problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parart

A ja polecam uniwersalny za 20 zł. Od miesiąca testuje na różnych smartphonach i jest bardzo poręczny. Znakomicie trzyma się kokpitu. Można go też przenocować do szyby.

a2a3a5en.jpg

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez iMoCks
    Zdjęcia i screeny wstawiamy w Spoilerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eng

Panowie, a jakby kupić jakiś uniwersalny uchwyt tylko dosyć głęboki i na czas podróży wepchać pod telefon ten adapter (oryginał) do ładowania bezprzewodowego i razem to wszystko tym uchwytem chwycić? Nie mam jeszcze w ręku tego adaptera i nie wiem jaki on jest gruby dlatego to tylko taka moja sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adiksw

To będzie dobre rozwiązanie jeśli dobierze się odpowiedni uchwyt i ładowarkę, gdyż w przypadku tej oryginalnej Samsunga pod S5 raczej telefon będzie kiepsko leżał ze względu na jej kształt. Lepsza może być ta od S4 lub podłużna od Nokii.

Tutaj komuś świetnie wyszedł uchwyt z podkładką QI: Crump Projects: Wireless Qi Charging Car Dock for my Nexus 5

Ja kupiłem uchwyt Nokia CR-201 i niestety cewka jest zbyt nisko, musiałem uciąć dolną podpórkę żeby móc niżej posadzić telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ig0r

Jakiś polecacie uchwyt, żeby pasował do S5 oraz Sony Z1? Zastosuję normalne ładowanie samochodowe, mam nadzieję, że zwykły kabelek 2.0 lub 3.0, (jednak wolałbym 2.0) normalnie podładuje telefon podczas jazdy? Czy są jakieś uchwyty, zeby współpracowały z Etui Sview cover? Z okienkiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie moze spotkał sie ktos z uchwytem do naszej eS 5 ktory wyglada jak uchwyt CR-122 od nokii e7? Wszystkie porty odsłonięte, pod telefonem jeszcze kilka mm luzu spokojnie by bylo na jakies zródło do bezprzewodowego ładowania.

Ewentualnie posiadam jeszcze uchwyt od navigona do sgs1 z wymienną podstawa do telefonu moze do tego ktos cos widzial?

Wysłane z mojego iPhone 4S przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy uchwytu EE-V200. Znalazłem informację, że minimalny rozstaw ramion to 68mm, a moja Xperia ma 64mm. Czy mógłby ktoś sprawdzić, zmierzyć czy te 68mm jest liczone z gumkami czy bez i czy obiekt szerokości 64mm będzie miał strasznie wielki luz, czy wystarczy podłożenie czegoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam uchwyt EE-V200 i pierw sobię podłączam łądowarke do telefonu a potem telefon wkładam na uchwyt i jest ok rozstaw jest dobry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi