Skocz do zawartości
danieltg

Jaki uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem co chcecie od uchwytu samsunga.odchyla się zaślepke na bok po długości wsadza w uchwyt i już jakie wyżynanie ludzie ja mam dodatkowo fona w pokrowcu krusella i wszystko pasi.

Edytowane przez kuleczka1983
    byki poprawione ale staraj pisać się poprawną polszczyzną proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    O super, wreszcie konkret ;) W sumie nawet fajny ten uchwyt, przynajmniej nie było by problemu z ładowaniem w S5.

Zastanawiam się jeszcze nad uchwytem z ładowaniem indukcyjnym, jednak chyba to nie zda egzaminu bo pędzie zbyt małe natężenie skoro nawet podłączony kablem u mnie powolutku traci % z baterii - używam nagrywania trasy w HD + yanosik.

Zalezy od AMP, ja posiadam taki i daje rade, chodz moze nie nagrywam w hd po drodze. iOttie Easy Flex Wireless Qi Standard Charging Car Uchwyt z ładowarką Pancernik.eu:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zalezy od AMP, ja posiadam taki i daje rade, chodz moze nie nagrywam w hd po drodze. iOttie Easy Flex Wireless Qi Standard Charging Car Uchwyt z ładowarką Pancernik.eu

Kolega ma ten uchwyt i nie jest zadowolony...

1. słabo ładuje - przy włączonym yanosiku baterii nie przybywa :(

2. trzęsie się podczas jazdy

3. nie da się go obsługiwać jedną ręką - żeby wyjąć telefon z uchwytu potrzebujesz obu rąk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ireun

A po co ci go wyjmować podczas jazdy?! Tryb głośnomówiący przecież w S5 jest i to od razu z dialera. A jak się zatrzymasz to dwie ręce już masz spokojnie wolne.

Ja właśnie zakupiłem chyba najlepszy custom uchwyt do telefonów, nie dość że można wsadzić od iphone 4 aż po galaxy note to jak przyczepiłem go do stołu w domu to ciącnąc za uchwyt podniosłem stół, nie ma opcji aby telefon z niego wypadł bądź uchwyt się odczepił. Wziąłem też uchwyt z wsadzonym galaxy s4 oraz moim s5 i nad kanapą próbowałem metody walenia młotkiem trzymając za uchwyt i żaden telefon nie wypadł z niego. Na youtube jest masa filmów z tym uchwytem. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie zresztą zobaczcie sami na opinie, jak dla mnie to jest uchwyt nawet na ekstremalne rajdy

MONTAR Universal Car Mount For Smartphones

Spoiler:

Pokaż/Ukryj

Pozdrawiam

Wie ktoś gdzie można go kupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A po co ci go wyjmować podczas jazdy?! Tryb głośnomówiący przecież w S5 jest i to od razu z dialera. A jak się zatrzymasz to dwie ręce już masz spokojnie wolne.

Nie chodzi mi o wyjmowanie podczas jazdy.

Wysiadając z samochodu musisz obiema rękami sięgnąć do szyby żeby wyjąć telefon. Jedną się nie da.

Jak szyba daleko, a uchwyt centralnie, to jest to (według mnie) niewygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pirzu

zna ktos podobny uchwyt do tego iOttie Easy Flex 3 ale wiekszy ? spersonalizowac go mozna jak sie chce, jest krotki, mega wygodny.. ale za mały na s5 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobwoj
    ja mam uchwyt EE-V200 i pierw sobię podłączam łądowarke do telefonu a potem telefon wkładam na uchwyt i jest ok rozstaw jest dobry

Dokładnie w ten sam sposób użytkuję uchwyt SAMSUNG ECS-K200BE. Działa bez problemu. Telefon jest stabilny, ponadto uchwyt nie trzeszczy jak tańsze odpowiedniki. Jeżeli ktoś by chciał to mam jeszcze jeden taki uchwyt oryginalny z Komputronika powystawowy w cenie 70 zł. Nowy w Komputroniku jest w cenie 99zł. Więcej informacji na priv.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kozo

Panowie znalazłem na internecie informację że wraz z note4 pojawią się nowe akcesoria i znalazłem coś takiego :

Samsung Galaxy Note 4 4G+ to go on sale on Oct 11; telco registration of interest to start on Oct 2 - HardwareZone.com.sg

S Charger Vehicle Dock – S$148

Czyżby to był uchwyt do samochodu wraz z ładowaniem indukcyjnym ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raczej uchwyt z koncowka do ladowania czyli wpinasz kabel do uchwytu i gdzies tam wychodzi koncowka w ktora wpinasz telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobwoj
    Zalezy od AMP, ja posiadam taki i daje rade, chodz moze nie nagrywam w hd po drodze. iOttie Easy Flex Wireless Qi Standard Charging Car Uchwyt z ładowarką Pancernik.eu:oczy:

Napisz mi proszę czy S5 współpracuję z tym uchwytem poprawnie, czy nie trzeba celować telefonem, aby zaczął się ładować jak to ma miejsce w ładowarce Nokii? Oraz czy ładuję przy włączonej Navi i Bluetooth?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi