Skocz do zawartości
Elderbary

Jaka karta pamięci do Galaxy S5?

Rekomendowane odpowiedzi

Raidd

Ja od długiego już czasu używam Kingston 64gb i nic z nią się nie dzieje. Miałem ją najpierw w aparacie później w Z1 a teraz w S5. Do Z1, ze względu, że potrzebuję mieć drugi telefon kupiłem jakieś noname 64bg z allegro za 50zł i też działa o dziwo na co nie liczyłem :D co ciekawe nawet daje się normalnie robić zdjęcia i kręcić filmy :) oby przetrwała jeszcze z miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

piszę w sprawie o której dużo już czytałem i pewnie i wy sporo wiecie. A mianowicie chodzi o karty pamięci z allegro w "okazyjnych" cenach. Pojawia się dużo kart no name np 64 GB w cenie około 40, 50 zł (oryginał powyżej 130). Wiadomo podpucha. Ale mimo wszystko schodzą. Ktoś kupi, pomyślał okazja - po zapisaniu danych okazuje się, że to najdroższa karta 4 GB jaką kiedykolwiek kupili. Wiadomo, karty no name - odpadają. Ale ostatnio natknąłem się na allegro na karty rzekomo produkowane na podzespołach samsunga. Daję link : KARTA PAMIĘCI,SD,64 GB,CLASS 10,SAMSUNG+ADAPTER (4462683350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Nie znalazłem jednak w sieci nic na temat tej "marki" o ile to w ogóle nie jest jakaś firma krzak. Może ktoś z Was drodzy forumowicze słyszał o niej ? Z jednej strony można by kupić oryginał kartę 32 GB np Adata class 10 w cenie około 50 zł, ale wolałbym dopłacić te 20 zł i mieć coś bardziej "przyszłościowego". Co o tym sądzicie ? Warto ryzykować? Jeżeli ktoś miał styczność z tajemniczą marką "infinity" proszę o podzielenie się sugestiami.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem podobną kartę, też Samsunga i nie polecam ponieważ tam zapisywał aparat zdjęcia i zdarzało się że wywalał jakiś błąd i było zatrzymanie pewnego procesu. Po tym jak otwierały galerię to były błędy z zapisem zdjęć i nie można było ich otworzyć, była tylko ikonka ze znakiem zapytania. Ale może ja miałem takie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłam kartę transcend microSDXC UHS-I 64GB za 130 zł.co prawda nie na allegro,ale to już moja druga karta tej firmy wcześniej miałam 32 GB i śmiało mogę polecić;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro są samsung Evo class 10 za ok 130 zł. Takiej używam i taka polecam.

---------- Post dołączono o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Acha 64 GB dodam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam 64GB Samsunga. Na początku wszystko OK . Potem jednak strata zdjęć ,filmów, błędy w zapisie ,

Często zdjęcia nie zdążyły wejść na Dropboxa a jak już to w połowie ucięte poprzez błedy w zapisie, przerzucając na kartę pamięci fotki także się traciły {szary kwadrat} albo do połowy ścięte. Tragedia! Teraz mam 32 GB SanDisc Extreme .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy ma swoje zdanie i doświadczenia ja używam szajsunga od lat i jestem zadowolony natomiast i SanDisk i kingston mi się posypały a działały mi dobrze jakieś no name .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uzywam Bury EasyTouchPro z s5 (wczesniej z s3) i dziala elegancko, polecam

Bury EasyTouchPro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co sądzicie o tych kartach tego uzytkownika ??

Przedmioty użytkownika brick_pl - S5 - Karty pamięci - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jaką wybrać karte 32 czy 64 ?? dotej pory miałem 2G ale ostatnio nagrywałem filmik chwilę i 600mb moment

---------- Post dołączono o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Co sądzicie o takiej ściema ??

---------- Post dołączono o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Karta Micro SD 64 GB SAMSUNG PRO - okazja! (4629985609) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi