Skocz do zawartości
memphis21

Oppo Find 7 (a)- dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

JaW

Zamówiłem szkiełko Nillkina:

For OPPO Find 7 X9007 Nillkin 9H Explosion Proof Tempered Glass Screen Protector | eBay - jeszcze nie mam, czekam na przesyłkę.

A hard case zwykłe, noname:

Hard Back Cover Case for OPPO Find 7 X9077 | eBay - już do mnie przyjechało, wykonanie dobre, w dotyku bardzo przyjemne, lekko szorstkie, matowe.

Finda jeszcze nie mam, więc o spasowaniu nie mogę na razie nic powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

To może jakieś większe zamówienie zrobić na to szkło ;p Ktoś chętny ?;d

@PsyShrooms

Ja zamówiłem 6, a 9 już było shipped :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym się pisała,jakby co :)

@Goti,jak masz na zbyciu to odezwij się na pw i napisz za ile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie do zainteresowanych tym telefonem. Po co go kupujecie skoro za duzo mniej bedzie mozna nabyc oneplus one, ktory w sumie jest tym samym smartfonem co oppo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

F7a ma taką przewagę nad Opo, że jest bardzo szybkie ładowanie, wymienna bateria, lepsza bateria ( poobno w 1+1 słabo trzyma) i slot na SD

---------- Post dołączono o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

No i 1+1 jest praktycznie niedostępny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

OnePlus może i sprzętowo nie różni się od Find 7a, ale jednak istotne róznice są. Nie chcę OnePlusa ze względu na system. CM11 może i jest konfigurowalny, ładny, szybki, ale ma wady: kiepski czas pracy na baterii oraz liczne błędy, które nie są usuwane, lub są usuwane, ale jednocześnie pojawiają się nowe. CM jest świetny do zabawy, eksperymentów i prób, ale mam go serdecznie dość. Wolę sprawdzonego, solidnego Androida 4.3, bo nawet KitKat mnie rozczarował i nie mam zamiaru się na niego przesiadać.

Druga sprawa to wygląd - Find 7 jest ładniejszy, moim zdaniem. Trzecia - wypukły ekran OnePlusa wygląda mi na "łapacza rys" i chyba ciężko będzie nałozyć na niego szkło hartowane. Czwarta kwestia to dostępność w PL i związana z tym gwarancja - Oppo nie ma z tym żadnych problemów, OnePlus na razie nie przewiduje sprzedaży u nas, a w ogóle to nie wiadomo kiedy i na jakich zasadach będzie sprzedawać swoje smartfony.

Dla mnie róznica w cenie nie jest istotna, zdecydowanie wolę zapłacić więcej za Find 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    serim

Jaw cm 11s jest robiony specjalnie pod opo ja i tak wolę wybrać oppo bardziej znane bez problemu z gwarancją

napisanie na GT-I9300 za pomocą swype by oppo, wysłane za pomocą tapatalk pro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Jeżeli ktoś chce zniżkę 10% na find 7a to niech pisze na priva. Dostałem N5 w nie zapowiedzianym prezencie, więc telefonu kupować nie mam zamiaru, to i zniżka niepotrzebna. Kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

EDIT:

Nieaktualne.

Edytowane przez Wiesław

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iPit

A wiadomo coś o aktualizacji do KitKata ?

Widze ze ta można zmienic wygląd diametralnie, wiec mozna zrobić nawet tak jak w czystym androidzie, a CMs 11 już dostępny est na ten model ?

---------- Post dołączono o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ktoś już dostał swojego Finda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Goti

Ja 2h temu dostałem paczuszkę z telefonem ;] Na razie nie mogę za dużo powiedzieć. Aparat fajny lepszy niż w moim poprzedniku, Color os bardzo przyjemny, mega płynny, fajne donośne głośniki, trochę słaba wibra, świetne wykonanie.

Co do baterii to po włożeniu była naładowana do 55% po 1.5h zabawy w tym 1h 10min sceen on spadło do 47% z tym że bez kart sim ale wifi + sync.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x