Skocz do zawartości
delibear

Jaka alternatywa dla oryginalnego uchwytu samochodowego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ M8 jest trochę większy niż mój poprzedni HOX - nie będzie pasował do uniwersalnego uchwytu, który posiadam.

Przejrzałem ofertę w necie i nie znalazłem żadnej ciekawej alternatywy dla oryginalnego uchwytu od HTC, czyli D190 (cena 190-200zł).

Czego wy używacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

z Ona M7 niestety głowica dedykowana już nie padowała do M8 a został mi uchwyt typu banan firmy HR a więc dokupiłem głowicę HR Głowica uchwytu szczękowa MINI PDA GRIPPER 1 HR FV (4201509795) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .Miałem okazję już go przetestować i trzyma dobrze telefon,móżki dolne są regulowane więc dostęp do gniazda ładowania jest dostępny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Najlepiej kupić jakiś dobry uniwersalny uchwyt i jest spokój na lata a nie dedykowane za 100-150 zł i zmiana co wymiana telefonu. Może dedykowane wyglądają ładnie, ale bez przesady to tylko uchwyt a te Herbert Richter na prawdę są wysokiej jakości ;)

1. Krótszy: HTC ONE oryginalny uchwyt HR 4 Quick FIX (4230320662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Dłuższy: MOCNY UCHWYT SAMOCHODOWY HR DO HTC ONE (4230379706) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

I zaletą tych uchwytów jest też to, że nawet jakby coś nie pasowało zawsze można zmienić samą głowicę za połowę kasy a nie cały uchwyt bo gwinty pasują.

Ja z mojego HR już chyba z 7 lat korzystam począwszy od Nokii po różne HTC i po za tym, że przyssawka trochę zżółkła to pasuje idealnie i się trzyma :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spili

Ja mam dedykowany pod SGS"y - Z HTC mam w nim problem bo gniazdo ładowania nie jest na środku tylko lekko przesunięte i oczywiście haczy o stopkę podtrzymującą - jeśli chciałbym ładować :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

ciekawe jak jest z trzymaniem szczęk w tym Iottie i nie ma podstawek od dołu ,cena dość wysoka i taniej kupisz HR i jest naprawdę dobry i wytrzymały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lezz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

ja dokupiłem tylko głowicę w moim poście wyżej masz jaką ,sam uchwyt typu banan miałem już od M7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lezz

Czy telefon trzyma się w nim pewnie, czy trzepie nim jak pralką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

trzyma się pewnie,nic nie telepie jest sztywne ramię typu banan , można włożyć telefon w futerale lub pokrowcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi