Skocz do zawartości
delibear

Jaka alternatywa dla oryginalnego uchwytu samochodowego?

Rekomendowane odpowiedzi

uchwyt nokia CR-115 za dyszkę

NOKIA CR-115

i ciach nożykiem:

pmd3hnS.jpg

zakłada się na "wcisk", trzyma jak ZŁY nawet w gumiaku, mały schludny uchwyt

8IAX9sy.jpg

jeździłem tak z nexusem półtora roku, po obcięciu gumek nadaje się do htc m8

yZDR55G.jpg

Edytowane przez positivepl
    Zdjęcia umieszczamy w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście mogę polecić ten:

iOttie Series

Używam dopiero od kilku tygodni. Solidnie trzyma się każdej powierzchni i można go obsługiwać jedną ręką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam oryginalny uniwersalny uchwyt Samsunga. Wykonanie bardzo dobre oraz telefon bardzo dobrze w niej leży. Kosztuje mniej więcej 79zł. 18edf55bf11889e848dcbc085eeaa4d4.jpg

Tapnięte z HTC One M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    n3lly

Niestety ten uchwyt ma jedną wadę: nie da się ładować telefonu ze względu na rozmieszczenie dolnych łapek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mats

Ja mam podobny, ale bardziej uniwersalny, bo da się poruszać dolne nóżki.

Coś w ten deseń: klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W uchwycie od samsunga da sie ladowac ale delikatnie jest wygieta wtyczka

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

I przez takie łądowanie można rozwalić gniazdo ładowania i komunikacji.Wcześniej polecałem uchwyt uniwersalny firmy HR i tego się trzymam choć na ebayu kupiłem jeszcze drugi z dedykowaną głowicą typu HR za smieszne pieniądze bo niecałe 18 zł wraz z przesyłką z UK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Luk45z

Też posiadam ten uchwyt, kupiłem go gdy miałem jeszcze G2, po zakupie M8 myślałem nad jakimś uchwytem, ale zdecydowałem się zostawić uchwyt Samsunga i go lekko zmodyfikować bo rzeczywiście jak to kolega @piotrpog napisał wtyczka jest lekko wygięta.

Przed

IMG_20141021_165016.jpg

Po

IMG_20141022_174040.jpg

Może nie wygląda to idealnie, ale nikt z tego jeść ani strzelać nie będzie, ważne że telefon się na tym trzyma a wtyczka jest już prosto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niestety ten uchwyt ma jedną wadę: nie da się ładować telefonu ze względu na rozmieszczenie dolnych łapek

To używamy chyba dwóch innych uchwytów ponieważ w moim uchwycie ładowarka wchodzi normalnie i nie ma żadnego uścisku z jakiejkolwiek strony.

Tapnięte z HTC One M8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

Długo szukałem idealnego uchwytu, polecił mi wreszcie ktoś z forum M7 - kupiłem i jestem zachwycony:

LUXA 2 - Muszę przyznać, że z wyglądu, z tego jak łatwo można jedna ręką odgiąć ramie i włożyć telefon (trzymając drugą rękę na kierownicy) i z tego jak dobrze i sztywno telefon jest trzymany jestem bardzo zadowolony. Mój poprzedni niemiecki uchwyt HR poszedł w odstawkę :)

Ciekawa jest opcja przyssawki zrobionej z żelowej naklejki (jak nano maty), trzymanie jest więcej niż pewne. Przywiera do większości rzeczy co zwykłą przyssawka nie dawała rady - np. moje biurko.

Niestety do mojej tapicerki, mimo oczyszczenia jej spirytusem nijak nie przywiera... za duży baranek i niestety żelowa powierzchnia nie daje rady się dostosować i zatkać wszystkie otwory.

IMAG0351.jpg

IMAG0353.jpg

Najtaniej mają w Kurtmedia i tam kupiłem ale jest też na Komputroniku i w paru innych sklepach.

PS. Najlepsze w tym uchwycie są te szare mięciuteńkie gumeczki, które dbają o mojego blaszaka.

Edytowane przez zygiboos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi