Skocz do zawartości
iPit

HTC One M8 czy warto... ?

Rekomendowane odpowiedzi

@mpyro

Jak najbardziej warto. Jedyne, w czym S5 jest lepszy, to aparat. Przy czym zdjecia z M8 nie sa zle, a czesc krytycznych uwag jest troche na wyrost. Jezeli podchodzimy do sprawy tak, ze aparat w smartfonie sluzy do sporadycznego pstrykania fotek, to M8 doskonale sobie radzi. Spokojnie mozna nim zrobic zdjecia, ktore bardzo ladnie wygladaja po wydrukowaniu w najpopularniejszych formatach.

Cala reszta w porownaniu z S5 i Z2 moim zdaniem przemawia za HTC ONE M8. Telefon jest fantastycznie wykonany, bardzo ladny, a wlasciwie powinienem uzyc okreslenia elegancki, swietnie lezy w dloni, ma bardzo dobra jakosc dzwieku na sluchawkach i przez przednie glosniki, bardzo wysoka jakosc polaczen telefonicznych, bardzo dobry ekran. Jednak najwazniejsza jego zaleta i przewaga nad konkurencja jest oprogramowanie. Szybkie, stabilne, przemyslane, estetyczne- niezawodne. Za kazdym razem siegam po ten telefon z wielka przyjemnoscia, swietnie sie go obsluguje. Osobiscie cenie sobie przyjemnosc z uzywania smartfona ponad niepotrzebne dla mnie dodatki w sofcie Samsunga. Rowniez oprogramowanie Sony niespecjalnie do mnie przemawia. HTC ONE M8 wybralem majac swiadomosc jego drobnych wad, ale wyboru nie zaluje. Nawet ten nieszczesny pasek z logo HTC nie zwraca juz mojej uwagi na siebie.

Moim skromnym zdaniem dwa najlepsze obecnie na rynku smartfony to M8 i iPhone 5s. Oba sa wedlug mnie skierowane do osob oczekujacych od telefonu niezawodnosci i elegancji. Rozumiem to, ze kazdy moze miec inne zdanie i zdanie kazdego szanuje. Wedlug mnie wymieniaj Samsunga na M8, nie bedziesz zalowal :)

Wysłane z mojego Z10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze, od ponad miesiąca szukałem dla siebie telefonu idealnego, obstawiałem za Z2 (wcześniej miałem Xperie S). Jak już się do niego dorwałem to pierwszy szok był taki, że Z2 bardzo niewygodnie się trzyma w ręce. Później zacząłem czytać opinie w Internecie, że a to przegrzewa się, że jeden problem, drugi, a to ekrany źle wklejone, lipny wyświetlacz w słońcu.. no ludzie za taką kasę to powinno się oczekiwać jakości. Samsung S5 jak zobaczyłem w teście w pclabie, w minusach, że przycina to z miejsca dałem sobie z nim spokój. No i przyszła pora na HTC One M8 i powiem tak: system - rakieta, przycinanie? a co to jest? - tego tutaj nie ma opcji doświadczyć, głośniki? poezja, jakość rozmów? w porównaniu do Ski to tutaj jest ziema a niebo. Jakość wykonania? Bierze się do ręki i od razu czuć "to coś", ekran? Rewelacja, w słońcu bez problemu można korzystać, BATERIA! Tak, bateria to jest coś rewelacyjnego, telefon mam co prawda od niedawna ale pierwszy raz mój smartfon wytrzymał dwa dni przy tak intensywnym korzystaniu jak ja - czyli smsowanie praktycznie cały czas, fb komunikator cały czas włączony, transmisja danych cały czas włączona + dwa konta gmail, no cudo po prostu. No i przechodzimy do ostatniego detalu - aparat - raz: mam lustrzankę, dwa: robi zdjęcia lepsze od Ski, więc dla mnie i tak jest skok do przodu :) No i dzisiaj jeszcze HTC wypuściło poprawkę do aparatu, ciekaw jestem czy będzie jakakolwiek różnica. No to myślę, że to by było na tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie!!! Porównywanie telefonów proszę prowadzić sobie w odpowiednim do tego dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up

Przeciez to nie jest typowe porownywanie telefonow... Lepiej, zebysmy przez kilkadziesiat stron pisali "tak, warto" lub "nie, nie warto"...? Wyrazajac swoja opinie trzeba podeprzec ja jakimis argumentami. Do czego mamy sie odnosic, jak nie do najwiekszych konkurentow? Pewnie, moge napisac, ze porownujac M8 do lodowki Bosch warto go kupic, ale jaki bedzie tego sens...?

Tak, warto kupic M8, zdecydowanie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego temat został już chyba wyczerpany. Wszekie plusy i minusy M8 już zostały przedstawione autorowi wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze jednak inni uzytkownicy podziela sie swoimi uwagami? Czasami mam wrazenie, ze na naszym Forum stwarza sie jakies sztuczne problemy...

Zdecydowanie warto kupic HTC One M8!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

A ja przedstawię troche inny punkt widzenia. Czy warto? Tak, ale nie dla każdego. Dla mnie HTC nie wyróżnia nic ciekawego oprócz świetnych głośników i wykonania. Ekran - jest najgorszy z całej trójki, wiadomo, każdy ma inne gusta. Ja wolę nasycone kolory a HTC tu polega, w dodatku lekko przekłamuje to co wyświetla (żółty odcień). Widocznośc w słońcu ma gorszą od S5 ale wystarczającą. Aparat wszyscy wiedzą jaki jest. Bateria jest niewymienna, najsłabsza z trójki, choć zbliżona do S5. Do Z2 jednak nie ma startu. Wielkośc ekranu to 5" minus ~0.2" na klawisze ekranowe, dostajemy więc cegiełkę rozmiarów Z2 a ekran malutki jak w SGS3. Aluminiowa obudowa ładnie wygląda ale wgniata się i rysuje bardzo łatwo. Poza tym wbrew pozorom jest śliska.

O każdym innym telefonie można napisać taką litanię wad. Od kupującego zależy czy będą mu one przeszkadzać. HTC to świetny telefon ale w moim rankingu jest dopiero trzeci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Moze jednak inni uzytkownicy podziela sie swoimi uwagami? Czasami mam wrazenie, ze na naszym Forum stwarza sie jakies sztuczne problemy...

Zdecydowanie warto kupic HTC One M8!

Zgadzam się !!!

A co do M8, to jestem zaskoczony na+. Mam go już 3 tygodnie i nie miałem z nim problemów.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się dzisiaj M8 w media markt Katowice - wow. Tyle w temacie, telefon jest przepiękny, a m7 który był obok niego wyglądał jak zabawka. To prawda że m8 wygląda milion razy lepiej na żywo. Naprawdę jestem zachwycony i zazdroszczę osobą które go mają.

Póki co to najładniejszy telefon jaki trzymałem w rękach i gdybym miał pieniądze ma kupno flagowca to na 100% byłbym M8.

Tapatapatap Moto G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi