Skocz do zawartości
iPit

HTC One M8 czy warto... ?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zmieniłem zdanie. Miałem do wyboru dwa flagowce i nie wybrałem M8. Blady ekran, zabrany kawałek ekranu na klawisze, które spokojnie zmieściły by się obok logo HTC tak jak w M7. M8 leży fajnie w dłoni ale jest jakiś taki dziwny w dotyku. Poszedłem do konkurencji i nie żałuję wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spili
    Napisano (edytowane)

Miałem dawno temu HTC HD 2 Leo. Super hardware ale windows mobile mnie dobijał na tym telefonie.

Zapgrejdowałem się na SGS II. Zadowolony byłem bardzo.

Potem jak wyszedł SGS III - kupiłem - zadowolony byłem bardzo ale czasami lubiał się przyciąć :/

Jak tylko wyszło SGS IV - kupiłem i to była największa porażka :/ Lagi w systemie takie że mnie trafiał szlag. Jak fon z tak mocnym prockiem może mieć lagi przy otwieraniu kontaktów!

Wkurzyłem się na Samsunga i jedyną dla mnie alternatywą jaką brałem pod uwagę to właśnie M8.

Sony i LG to marki które omijam z daleka z ich wszystkimi produktami...

Nawet rok temu brałem pod uwagę M7 ale przegrał wtedy z SGSIV przez brak karty SD.

Teraz jest SD ale pipcona polityka gogli nie pozwala na zapis :/

M8. Zero zacięć. System zoptymalizowany prześlicznie. Ładny, mocny. Mnie zdecydowanie bardziej odpowiada kontrast i kolory wyświetlacza w HTC niż we wszystkich poprzednich SGSach.

Minus: wyświetlane klawisze. Brakuje mi fizycznego guzika home.

Gdyby była wersja M8 BEZ tych głośników - to taką bym właśnie wybrał. Telefon do muzyki i filmów wykorzystuję sporadycznie.

Aparat słaby? Absolutnie nie. Do normalnego użytkowania amatora - jakość wystarczająca aż z zapasem. Wg mnie to za bardzo demonizowana jego "wada". Ale w pędzie do megapikseli - nie ma się co dziwić...

Efekty aparatu - bajka. :)

Bardzo dobry pomysł z guzikiem POWER na górze. W SGSach przy ściszaniu/podgłaśnianiu często włączałem/wyłączałem fona.

Gdybym w tej chwili miał jeszcze raz się zdecydować czy SGSV czy M8 - wybrałbym ponownie M8.

Edytowane przez Spili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AKG07

Ja od kilku tygodni posiadam ( pierwszy raz ) HTC . Wcześniej Iphone/BlackBerry i jestem ogólnie zadowolony. Nie miałem/mam z one problemów. Jednak uważam że najlepszy system to BB10 -czysty,szybki i przyjazny uzytkownikowi.

Sam One jest ładny i jedynie co to ( jak dla mnie) głośniki są mi zbędne. Bez nich telefon byłby zgrabniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Nie jest jakoś wybitnie kolorowo z M8. Smartfon krytykowany jest za aparat, wage i klopotliwa naprawe: <ciach>

Edytowane przez wdarku
    Usunięto reklamę .Na forum kategorycznie zabrania się podawania linków do stron o tematyce android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spili

No to jeżeli chcesz się profesjonalnie zająć fotografią ślubną, mieć lekki aluminiowy telefon, który będziesz samodzielnie naprawiał to fakt... M8 nie jest telefonem dla Ciebie :-)

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zalezi
    Napisano (edytowane)
    Nie jest jakoś wybitnie kolorowo z M8. Smartfon krytykowany jest za aparat, wage i klopotliwa naprawe: <ciach>]

W każdym telefonie na sile znajdziesz wady.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez wdarku
    Usunieto reklamę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Spili to nie chodzi o to, żeby robił zdjęcia porównywalne ze zdjęciami z wysokiej klasy lustrzanki ale o to, że w smarfonie tej klasy i za taką cenę konkurencja oferuje o niebo lepsze aparaty oraz możliwość samodzielnej i średnio skomplikowanej naprawy. A jak sam wiesz, uszkodzenia mechaniczne nie podlegają gwarancji i bezpośrednio w autoryzowanym serwisie są koszmarnie drogie jak na polskie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wszystko zależy kto jakie ma oczekiwania wobec smartfonu. Aparat w M8 krytykowany jest trochę na wyrost. Widać mało kto potrafi docenić szybkość autofocusu nawet przy nocnych zdjęciach. Taki LG G2 przy kiepskim oświetleniu potrafi łapać ostrość 5 sekund. Mimo to w recenzjach uchodzi jako bardzo dobry smartfon fotograficzny. Dla mnie jedyną wadą M8 jest ramka z napisem HTC. Bez niej ekran byłby znacznie większy. O tym wiedziałem już jednak przed zakupem. Posiadam M8 już od miesiąca i zdecydowanie polecam gdyż jego zalety względem innych konkurencyjnych flagowców można wymieniać bardzo długo.

HTC One M8 & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spili
    Napisano (edytowane)

Stąd zauważ na końcu mojego posta uśmieszek :)

Jeżeli ktoś wchodzi na grupę telefonów M8 i zadaje pytanie "czy warto" no to kto mu ma odpowiedzieć jak już nie aktualni użytkownicy?

Jasne że każdy będzie chwalił swoje :)

Ja jasno napisałem co mi się w M8 podoba a co nie.

O wszystkich jego "wadach" wiedziałem dobrze już przed zakupem.

Mimo to wybrałem właśnie M8 a nie SGS V.

Jak pisałem miałem 3 poprzednie SGSy a M8 bije je na głowę jeżeli chodzi o prędkość działania, płynność i wygląd.

Aparat mi wystarcza z dużym zapasem.

I oczywiście że nie ma fona idealnego :)

A jeśli chodzi o szybkość systemu tutaj jest fajny test :)

I oczywiście chyba subiektywne porównanie...

Edytowane przez wdarku
    grafika zawsze w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej cenie nie warto,m7 jak stanieje w mm do 1400 to bedzie warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi