Skocz do zawartości
nattalucha

Jakie polecacie etui do HTC One M8?

Rekomendowane odpowiedzi

Sulo

Troszkę się palcuje. Jest to jakaś forma silikonowego etuii ale trochę twardszego

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam etui PureGear Dualtek i jak dla mnie jest idealne ale niestety trochę powiększa telefon i maskuje jego wygląd, ale lepsze to niż przypadkiem posłać telefon w zaświaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktos uzywa bumper case?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zemiel

Ja obecnie używam do M8 etui BALLISTIC SHELL GEL BLACK ETUI BALLISTIC SHELL GEL BLACK HTC ONE M8 ONE2 (4260104741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. pogrubia telefon na pewno ale jest to dobre zabezpieczenie jak się nosi w kieszeni ,a że na chwilę obecną nie widać etui OTTERBOX Commuter do M8 które bardzo sobie chwaliłem w M7 i co najważniejsze mieści się w tym do uchwytu HR w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k0v4l

Możesz śmiało kupować, wspaniały case, wcześniej używałem urban armor gear i ten case nie odbiega jakością plus świetnie wygląda.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak zdecydowałem się kupić to etui Nillkin Frosted Shield, o którym pisałem kilka postów wcześniej. Rację miał user, który pisał, że oryginalne etui z zestawu, po jakimś czasie będzie przypominać powyciągany sweter. U mnie po jakichś 2 tygodniach klapka maskująca wejście słuchawkowe i micro usb zaczęła odstawać i zaczęły się robić luzy na całym etui.

Na plus dokładne spasowanie i wygodny dostęp do klawiszy oraz mniejsza grubość w porównaniu do tej z zestawu oraz fakt, że łatwiej się wkłada i wyciąga z ciasnej kieszeni jeansów (silikonowe ciężko się wyciąga ;-)). Na minus fakt, że jest trochę śliskie i trzeba się przyzwyczaić oraz fakt, że rant nad ekranem jest niezauważalny, tak więc odpada kładzenie telefonu na biurku ekranem do dołu. Plusem zaś solidny rant w wycięciu na oczko aparatu, co sprawia, że aparat jest dobrze chroniony, gdy telefon leży na plecach.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ak71

Miałem w IP5 plecki bardzo cienkie i nie pogrubialy telefonu...takich szukam do ona'a. Oczywiście żeberka szkody nie zrobiły obudowie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w ogole jakis pokrowiec/etui/bumper cokolwiek, który bylby bardzo cienki ale zabezpieczał w jakimkolwiek stopniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi