Skocz do zawartości
Arkadi73

Android w stacji multimedialnej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i szukam pomocy. Kupiłem ostatnio stację multimedialną do Mazdy 6 i zaczeły się problemy. Wieczorem jak włączyłem radio zaczął sie ładować Android i tak mu zostało. Dziś rano wyciągnołem płytę i włożyłem spowrotem zaczeła grać muzyka ale na wyświetlaczu. Na czarnym tle prugający napis ANDROID i nie znika. Jak można zresetować albo zainstalować na nowo Androida ? Cały mój problem jest opisany na innym forum MAZDA 6 FORUM • Mazda 6 GH i stacja multimedialna Android - montaż • Strona 8 • Car Audio/Video/CB/NAVI GH

---------- Post dołączono 23-05-14 o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano 22-05-14 o 20:15 ----------

---------- Post dołączono o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Pomocy czy jest jakaś możliwośc wgrania od nowa Androida ?;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z twojego filmu wynika że andek dostał bootloopa i nie może się załączyć. Wypadałoby zrobić Wipe Data/Factory Reset ale trzeba znaleźć kombinację klawiszy która uruchomi tryb Recovery. A powiedz mi masz tak jakieś wejście USB?. Bo można by ją podpiąć do laptopa i poprzez ADB wydać komendę ADB reboot recovery która powinna uruchomić ją w tym trybie. Choć przy bootloopie to nie bardzo możliwe. Pogrzebe po necie może jakiś manual się znajdzie do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość od którego kupiłem wysłał mi emaila ale nie mogę pobrać załącznika mam 2 złącza USB i czytnik microSD

treść emaila

hello dear B........k,

Checking your messages on aliexpress, we suggest you update the dvd player. in the attached, there is the updating softeare, pls download it.

when you update the dvd player, pls note that:

1, Decompress the software first, and put the part (check the attached picture "parts") in the sd card.

2. Turn off the engine, make sure the dvd is out of power. not just turning off it. it must cut the power.

3. Then insert this card in the slot. then turn on the engine, continue the power, it will update automatically

4, when there is " done" on the screen, put the card out of card slot. (this point is very important )

5. restart the engine, start the dvd player. then the updating finished yet.

if any other problems, pls leave me message or send me email. i wish you a happy life

Regards, Lucy

从QQ?箱发来的?大?件

安卓4.0升级?件.rar (328.70M, 2014年05月24日 14:44 到期)

?入下???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli standardowe Update z loadera. Prześlij mi tego maila na [email protected] bo widze ze w zalaczniku masz update.zip z andkiem. Obczaje co to za wersja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plik został usunięty z serwera, tak mu napisz. I niech ci prześle nowy a ja poszukam go na innym serwerze baidu.

Znalazłem kilka wersji tego andka. jest to ICS 4.0.4 ale jest też kilka wersji twojej stacji i nie ryzykujmy ucegleniem jej, niech chińczyk prześle ci jeszcze raz plik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzieki. Już mu to napiszałem czekam na odpowiedz

---------- Post dołączono 26-05-14 o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano 25-05-14 o 12:20 ----------

QQMail File Hub

---------- Post dołączono o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Soft zaktualizowany i stacja odpalona :ok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No czyli problem zażegnany, temat jeszcze nie zamykam może ktoś będzie miał podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam od początku mały problem z tą stacją. A mianowicie w tle ciągle gra mi radio. Po wyłączeniu radia i właczeniu jakiejś innej aplikacji ciągle w tle gra radio. Gdzie jest problem ? android czy raczej jakiś problem techniczny ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej multitasking czyli żeby radio nie grało przed wyjściem z niego trzeba prawdopodobnie go wyłączyć. Tak to tylko minimalizujesz aplikacje radia a nie wyłączasz i dlatego gra w tle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi