Skocz do zawartości
Yahoou77

Tani i dobry pulsometr bluetooth współpracujący z Endomondo?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten pas obsługuje BT SMART, czy też zwykły BT? Ten pierwszy nie wymaga parowania, ten drugi wymaga najpierw sparowania pasa z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

kupiłem ten pulsometr w Biedronce i miałem go jeden dzień by go przetestować bo wróciłem z powrotem do sklepu.  "Strzału nie warty" wciąż się rozłączał i różnie wskazywał. Jest to pulsometr tylko albo aż tylko SMART bez ATN+.  Nie polecam tego zakupu ale zawsze możecie sprawdzić i wrócić do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mrtur

Cześć

Pytanie do doświadczonych.

Szukam pulsometru+coś na rękę (zegarek) + opcją wysyłąnia danych (tętno) do jakiegoś programu (mile widziany Endomondo lub Runtastic).

Całkowicie się nie znam i im więcej sam czytam tym wiekszy mam mętlik. Nie szukam drogiego sprzetu. Coś co będzie w miare stabilnie pracowało.

W oko mi wpadła Sigma PC 25.10 ale nie wiem czy dam radę przy pomocy tego sprzętu wysłać statystki do do programu (no chyba,że wpisywac ręcznie)

Doradzi jakaś dobra dusza? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kwilus

Witam

Mam opaskę Sigma R1 Blue Comfortex+. Sparowałem ją z telefonem. Jak dodać to urządzenie do programu Endomondo wersja darmowa ?

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shusty

Odkopuję trochę temat, ale ktoś może ma pojęcie.

Czy jest tak, że pod BT4.0 można podłączyć jednocześnie tylko jeden czujnik? A po ANT+ dowolną ilość? Bo coś mi się wierzyć nie chce, a takie stwierdzenie znalazłem.

Co do stref tętna w aplikacjach, nie widzę problemu, każdy ma różne tętno max i na tej podstawie się strefy tętna ustala. Na początku może to nie intuicyjne, ale patrzysz na tętno i wiesz w której strefie jesteś. Jeździłem z prosem jak miał "rozjazd" i jeździł w tlenie (ja oczywiście za nim z jęzorem na wierzchu) i kontrolował by być w konkretnej strefie, ale wystarczała ma tylko wartość tętna na liczniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kamil_w

Tanie i dobre pasy pomiarowe ANT+ i Bluetooth są w Decathlonie. Bodajże 130zł kosztują. Ja w ubiegłym roku kupiłem taki pas na ANT+ i sprawdza się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

Hej

Potrzebuję kontrolować w której strefie tętna jestem, ale najlepiej na zasadzie że podczas biegania mi pika albo mówi na słuchawkach. Gdyby łączylo się z Note 3 to fajnie. Co możecie polecić z np. Decathlona czy Allegro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marrx

Kupiłem polara na bt w Decathlon i działa bezbłędnie, tyle że tani nie jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sirJax

Sorry za odgrzebanie tematu, ale potrzebuje pomocy troszkę ?

A czy ktoś miał styczność z tym z allegro?

Pytanie czy jest z nim wszystko OK w połączeniu z Endomondo?

http://allegro.pl/pulsometr-bluetooth-do-smartfona-endomondo-okazja-i7340450235.html?reco_id=b2cbebcd-6544-11e8-9d81-d89d675b9d60

Edytowane przez sirJax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi