Skocz do zawartości
Charles Bukowski

Jaką folię ochronną polecacie do HTC One M8?

Rekomendowane odpowiedzi

Lezz

Czy ktoś miał styczność z tym drogim wynalazkiem Spigena?

OSŁONA SPIGEN SGP GLAS.tR Nano Slim HTC ONE M8 (4377041157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jeśli nie to może ktoś się podzieli użytkowaniem tańszej foliowej alternatywy?

FOLIA SPIGEN SGP Ultra Crystal HTC ONE M8 FV 2 szt (4339585756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    halfi

folia case mate jest prostokątna? czy ma wycięcia na głośniki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sammy

Od tygodnia razem z Armorem mam nałożoną wspomnianą folię SGP Ultra Crystal. Na plus na pewno barwy wyświetlacza i przycięcie...na minus okropnie się palcuje i czuć ją na krawędziach (np. przy używaniu szybkiej nawigacji w przeglądarce)...przez moment znowu pomyślałem o szkle, ale tym bardziej do tego rozwiązania nie chcę wracać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Ja używam Nillkin H+ i jestem b. zadowolony - tym bardziej, że były w zestawie szkła na obiektywy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Brs263

Ja używam foli FOREVER i polecam nie widać że jest obraz też jest taki sam jak bez foli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Jutro odbieram swojego One M8 i zastanawiam się nad folią na ekran i obiektywy aparatów. Tak naprawdę to najbardziej mi zależy na ochronie obiektywu aparatu ponieważ duży nacisk kładę na zdjęcia i ich jakość. Znalazłem coś takiego Nillkin Amazing H+ HTC New One M8 Szyba Instalacja (4467621477) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i od razu jest darmowa instalacja ;) Polecacie takie rozwiązanie?

Nigdy nie byłem zwolennikiem folii (może dlatego, że zawsze źle je naklejałem i powstawały bąble pod folią >:( ), dlatego też skusiła mnie tutaj informacja o darmowej instalacji. Poczytałem na temat szybko rysującego się szkła aparatu i pogorszeniu jakości zdjęć od razu pomyślałem o zabezpieczeniu tego elementu. Czy jest to w każdym przypadku w tym modelu, że telefon bez żadnej dodatkowej ochrony jest narażony na rysowanie się tych szkiełek obiektywów??? Jak duży % osób posiadających ten telefon ma ten problem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Laxus

Sprawdza się wam ta folia/szkło z Nillkina? @DeTeMoto u którego sprzedawcy na allegro trafiłeś na szkło na ekran plus na oba obiektywy z tyłu, mógłbyś podesłać linka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

pytanie kieruję do użytkowników folii firmy 3MK. Mam dylemat pomiędzy wersją solid a matte. Która folia wg Was oczywiście jest godniejsza polecenia?

1 - Niewidoczna folia 3mk Solid HTC ONE M8 (4510524443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2 - Matowa folia 3mk Matte HTC ONE M8 (4572784514) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Parę osób w tym temacie chwaliło już wersję matte, ale jestem ciekawy tej drugiej, jakichś opinii z życia wziętych.

Pozdrawiam,

karol123

Edytowane przez karol123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi