Skocz do zawartości
koddi

Wakelock detector analiza

Rekomendowane odpowiedzi

koddi

I jeszcze kilka

post-83492-14255749836343_thumb.png

post-83492-14255749836622_thumb.png

post-83492-14255749836897_thumb.png

post-83492-14255749837158_thumb.png

post-83492-14255749837399_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

jak dla mnie wszystko jest juz ok ;)

WLD pokazuje 0% czyli idealnie, nie ma wybudzeń tel przy wyl ekranie

proces suspend backoff zniknął, mmc tez sie zmniejszyło do wartosci akceptowalnej

jądro systemu nisko, uslugi google play idealne ;)

przez 6g spadek około 2% (na wykresie widac ze odlaczyles ładowarke przy 98%)

wywal jeszcze te lbe security ;) to nie jest do niczego potrzebne

ale na tą chwile nic niepokojącego nie widać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koddi

Piwko poleciało :zdrowko: i czegoś się nauczyłem ;) :banan:

A z ładowarką to ciekawa sprawa bo ładowałem miniaturkę wyłączoną...kiedy bat. pokazała 100% odczekałem jeszcze 15 min i dopiero ją odłączyłem...

A może by ją jakość skalibrować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    W disable service po blokowałem

widzę, że poblokowałeś bezmyślnie, czy poczytałeś co poblokowałeś? wiesz o tym, że komunikaty push właśnie przestały Ci działać? i kilka innych przydatnych funkcji? no, chyba że ich nie używasz, ale w takim razie po co Ci smartfon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koddi
    widzę, że poblokowałeś bezmyślnie, czy poczytałeś co poblokowałeś? wiesz o tym, że komunikaty push właśnie przestały Ci działać? i kilka innych przydatnych funkcji? no, chyba że ich nie używasz, ale w takim razie po co Ci smartfon?

To Twoje zdanie. Ja nie zauważyłem żadnych negatywnych zmian w działaniu softu jak i funkcjonowaniu "miniaturki", jestem ciekaw co Twoim zdaniem przydatnego wyłączyłem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

napisałem, komunikaty push to na dzień dobry. skorzystałeś bowiem z tutoriala dla systemu 2.2. trochę się zmieniło od tego czasu. nawet @dest Ci napisał, że sam z Twojej listy wyłaczył jedynie dwie pozycje. ja jedną. nie zauważyłeś nic złego w funkcjonowaniu, bo niewiele z tego używasz.

zostań lepiej przy greenifi zanim będziesz pisał, że jakiś program nie chce działać prawidłowo i dlaczego tak masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koddi

Nie zrozum mnie źle, ale tak jak wyżej napisałem To Twoje zdanie. Napisałeś i powtórzyłeś że włączyłbyś komunikaty push, a co z resztą ? ... nie pytam złośliwie tylko chciałbym poznać Twoje zdanie, przydałaby mi się ta wiedza.

Jeśli to dla Ciebie nie problem, napisz co i pokrótce dlaczego byś włączył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull

nie no, daj spokój, nie będę szukał teraz dla Ciebie informacji czym który serwis się zajmuje. jak miałem stare androidy przeglądałem każdy serwis który wyłączałem i sugeruję żebyś zrobił to samo zanim cokolwiek wyłaczysz. zdałeś się na tutorial człowieka, który powyłaczał funkcje, których niepotrzebuje. to jest dokładnie copy/paste z artykułu. skąd wiesz czy Ty również, w androidzie kilka generacji młodszym, też niepotrzebujesz każdego z tych serwisów. napisałem, że wyłączyłeś je bezmyślnie i tak jest, skoro prosisz mnie o opis każdego. kumasz?

Twój telefon i zrobisz jak uważasz, ale z ingerencją w system na Twoim miejscy bym mocno uważał. w niektórych ROMach usunięcie aplikacji wydawało by się zbędnej, może miec spore konsekwencje wydajnościowe, bo np apka sobie była, Tobie nie potrzebna, a korzystała z niej jakaś zależna aplikacja systemowa. wywalenie spowodowało drenaż baterii bo aplikacja ciągle próbowała się łaczyć z inna, której już nie ma. ot taka ciekawostka z zamierzchłych zabaw z HTC.

pomyśl o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koddi

Widzisz piszesz że robię coś bezmyślnie, a ja powtórzę To Twoje zdanie. Napisałeś że włączyłbyś wiadomości push, a do reszty nie chcesz się wypowiedzieć. Dlatego napiszę raz jeszcze skoro nie chcesz się podzielić swoją wiedzą to po co negujesz moje działania ? ....

A do rzeczy, fakt zastosowałem te same ustawienia co gość "x", taka sama konfiguracja dział u mnie już na 3 telefonie. Nigdy nie miałem z tego powodu problemu z działaniem telefonów. Jeżeli natomiast sugerujesz że moja ingerencja w soft jest bezpośrednim powodem drenażu baterii, to napisz jakie ( z wyżęj wymienionej listy procesy ) mogą/albo są powodem tego stanu jeżeli nie to domysły niepodparte dowodami, Jeszcze raz podkreślę NIE jest to atak w Twoją stronę.

A do brzegu, przed napisaniem Tego wątku wszystkie procesy z listy były off...

I dzięki użytkownikowi "dest" jego rad i kilku zmianom wszytko wróciło do normy ( na tą chwilę ), a procesy które były wyłączone dalej są wyłączone.

I racja może tak być że któryś z tych procesów będzie miał wpływ na inny co może wpływać na czas działania baterii, ale bez przykładów/dowodów to tylko dywagacje, a tak może komuś przydały by się cenne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CrashNull
    Dlatego napiszę raz jeszcze skoro nie chcesz się podzielić swoją wiedzą to po co negujesz moje działania ?

ale mam rację, prawda? nie sprawdziłeś żadnego z tych serwisów przed ich wyłączeniem?

Jeżeli natomiast sugerujesz że moja ingerencja w soft jest bezpośrednim powodem drenażu baterii

nadinterpretacje, nic takiego nie napisałem.

I racja może tak być że któryś z tych procesów będzie miał wpływ na inny co może wpływać na czas działania baterii, ale bez przykładów/dowodów to tylko dywagacje, a tak może komuś przydały by się cenne informacje.

pisałem o programach zainstalowanych nie pojedynczych procesach w temacie drenażu.

nicto, rób jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi