Skocz do zawartości
shaka

Na co przesiadamy się z N4- czytać drugi post

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Wątek do wpisywania na co zmieniamy N4 i dlaczego.

Edytowane przez GRIZZLY1
    Uściślenie tytułu
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1
    Notatka od Moderatora: GRIZZLY1
    wykrzyk.png Odnośnie tego tematu to proponuję zamieszczać posty na co już zmieniliśmy Nexusa 4, a nie na co zamierzamy bądź na jaki model czekamy. Bez tego zrobi się temat od porównań telefonów czy przypuszczeń.
    Najlepsze będą posty takie jak zamieścił np DaN995. Aby uniknąć zbędnych dyskusji od teraz będzie ta zasada obowiązywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

hehe, znowu będę Twoje posty czytał jak niegdyś zmieniałeś razr na n4. No ja na pewno jeżeli będę zmieniał, co na razie się nie zapowiada, to na coś mniejszego. Niezbyt wygodnie obsługuje mi się nexusa jak kiedyś razera, a tam był mniejszy ekran. Mało jest na rynku małych telefonów i wyjdzie na to, że kupię jakiegoś SGS2, albo coś w podobnych rozmiarach jak w przyszłości wyjdzie. Ostatnio mam okazję znów bawić się Xperią neo oraz Xperią p i rozmiarowo są to świetne słuchawki a i programy czy gry w które gram działają bez problemu.

Dodam jeszcze, że nadal korci mnie kupno Motoroli razr I albo M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    noexde

najlepiej z N4 przejsc na N5 bo to dalej nexus a to sa najlepsze telefony wedlug mnie, a najlepsze bo maja wsparcie i czystego androida. No chyba ze wyjdzie N6 to jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolak

N5 nie :-P ale jak wyjdzie kolejny Nexus to się zastanowię nad zmianą :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

@zakk87: Motorola ładnie upycha ekrany w małej ramce. Taka moto G, ew LG g2 mini mają optymalne rozmiary ekranów. Dla mnie Nexus 4 jest wygodny, ale również wolałbym coś mniejszego jak moto X. Mnie osobiście kusi Nexus 5 32 GB w wersji białej. Android L już powoli się zbliża, a dla mnie wsparcie Google jest chyba ważniejsze niż reszta. Łatwość modyfikacji stocka, kernele, powrót do stanu fabrycznego. A to wszystko jest idealne w Nexusach. Prawdopodobnie zmieniam za miesiąc na coś. N4 nadal fantastyczny sprzęt, ale mam go rok i już na coś można zmienić powoli. Chociaż nie spieszy mi się bardzo :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakk87

Ja nie miałem nigdy smartfona tak długo jak n4 (od października poprzedniego roku) i nie myślę na razie nad zmianą choć nie ukrywam, że przeglądam nowości, ceny i takie tam. Czy warto przesiadać się z n4 na N5? Moim zdaniem nie, bo N4 jest ładniejszy, poza tym zdjęcia nie wychodzą takie słabe. Jak już bym się teraz kierował jaki model wybrać z tych droższych to waliłbym do HTC M7, bawiłem się ostatnio i bardzo podoba mi się to, że jest taki wąski. Kilka telefonów miałem też ostatnio do naprawy i po godzinie zabawy N4 wydawał mi się maleńki, człowiek przyzwyczaja się do lepszego, ale w kieszeni nosić takiego 5 calowego smartfona jest niezbyt wygodne. moto X mi się marzyła, ale cena jaka u nas panuje nie zachęca.

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja sie nie planuje przesiadac w najblizszym czasie. Wiekszego nie chce bo n4 i tak mały nie jest. A sprzedawac za grosze sie nie opłaca. Myślałem kiedyś nad n5 ale za mała różnica żeby dopłacać te parę stówek. Lepiej poczekać na n6. Następny moj tel to będzie albo jakiś 6 calowy albo max 4 calowy plus tablet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mac02

Ja czekam z niecierpliwością na jakieś info o android one. Jeżeli będzie faktycznie kosztował 100$ i będzie w miarę sprawnie działał, to czego chcieć więcej? W pewnej chwili wyrasta się z gier i testowania wydajności telefonu i być może te 4.5" wystarczy :)

Chociaz z drugiej strony pewnie będzie mi się marzył galaxy note 4 jak wyjdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W pewnej chwili wyrasta się z gier i testowania wydajności telefonu i być może te 4.5" wystarczy

Chociaz z drugiej strony pewnie będzie mi się marzył galaxy note 4 jak wyjdzie

Jestem dokładnie tego samego zdania :ok:

Przez chwilę niedawno myślałem nawet o lg g2, ale tak usiadłem i pomyślałem, że przecież tutaj wszystko pięknie i płynnie działa więc poczekam aż wyjdzie coś naprawdę ciekawego a mój nex się (?)znudzi(?).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi