Skocz do zawartości
shaka

Na co przesiadamy się z N4- czytać drugi post

Rekomendowane odpowiedzi

Blink21

Dla mnie przesiadka z N4 na N5 to praktycznie żadna zmiana. Większy ekran to za mało żebym był skory dołożyć tych kilka setek. I tak jak pisał blady_obserwator: "A sprzedawac za grosze sie nie opłaca", jestem takiego samego zdania.

Poczekam do premiery nexusa 6 (czy jak go tam nazwą).

Obecnie najbardziej kusi mnie OnePlus One czarna wersja z 64 gb. Można już znaleźć aukcję na allegro, tyle że z tzw. "podatkiem od nowości", którego ani mi się śni płacić :P

Do tego dochodzi kwestia oprogramowania, OnePlus ma CM, który jest świetny swoją drogą, jednak android L wygląda baardzo ciekawie i chciałbym jak najszybciej dorwać go w swoje ręce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DaN995

Ja sie przesiadlem na HTC One. Na zdecydowany plus: audio (glosniki jak i sluchawki), wiecej pamieci, wieksza wydajnosc, lepszy ekran, fajna nakladka HTC ;), aparat tez na plus jak dla mnie.

Jedynie bateria ta sama ;)

HTC One & Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1
    Notatka od Moderatora: GRIZZLY1
    wykrzyk.png Odnośnie tego tematu to od teraz proponuję zamieszczać posty na co już zmieniliśmy Nexusa 4, a nie na co zamierzamy bądź na jaki model czekamy. Bez tego zrobi się temat od porównań telefonów czy przypuszczeń.
    Najlepsze będą posty takie jak zamieścił np DaN995. Aby uniknąć zbędnych dyskusji od teraz będzie ta zasada obowiązywać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Ja swojego n4 zmieniłem na n5 i jestem zadowolony. ;) Bateria, szybkość, ekran, głośnik, aparat na plus nowej wersji. :cool: Jakość wykonania chyba trochę lepsza w n4, a wygląd kwestia gustu (mnie osobiście n5 bardziej się podoba).

N5&tt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmienilem w kwietniu n4 na LG L7 II i tragedia, po szybkim nexusie trudno przyzwyczaic sie do slimaka, jedynie bateria jest duzo lepsza, jednak w przyszlosci nie popelnie juz tego bledu i zostane przy nowym nexusie na dluzej :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

To ja napiszę coś od siebie,

Pół roku temu już zmieniłem Nexusa 4 na Galaxy Note 3. Zdecydowanie co na plus to bateria. Przy użyciu wyświetlacza 4,5h bez problemu wytrzymuje 4 dni i zostaje jeszcze 14 % baterii. O wydajności nie będę pisać. Ekran zdecydowanie lepszy. wielkośc w ogóle nie przeszkadza nawet w krótkich spodenkach bez problemu da się go nosić nawet w ballisticu maxx. Mimo że nakładka w notesie to TW to na tym telefonie działa przyzwoicie- tak jak zawsze powinien on działać. Jedyne czego mi brakuje to nowości jakie oferuje nowy android, a takowego nexusy dostają najszybciej ale idzie się bez tego obejść ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz mialem przesiadke na lg g2 i wrocilem... znowu do nexusa. Jestem do przodu o dluzsza gwarancje i akcesoria :-) Teraz to juz zupełnie nie wiem na co zmienię. Paradoksalnie ten g2 wcale nie byl szybszy i jakos do nexa sie przyzwyczaiłem. Jak komus zalezy głównie na przegladaniu neta i wgraniu mnostwa apek to czego więcej do szczęścia potrzebowac... i ta niezawodność. Niezawodność to najważniejsza cecha. Nie mam pomysłu na nowe podejscie, ale najlepiej to znowu nexus jak nie bedzie 6 to wezme 5 z nową gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

Przesiadłem się na Nexusa 5, w sumie przypadkiem bo trafił się kupiec który zapłacił dobrą cenę. Jestem jak najbardziej zadowolony z tej przesiadki. Na pewno też kupię Nexusa 6 (jeżeli będzie) jak tylko pokażę się w polskiej dystrybucji.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wracam do Nexusa 4 po LG G2. Tym razem wersja biała:) czekam na nexusa 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Suseł

Przesiadłem się z N4 na xiperie Z1 compact i po miesiącu wróciłem do mojego Nexusa. Czekam na N6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi