Skocz do zawartości
Maciej448

Irytujące Odbieranie połączeń

Rekomendowane odpowiedzi

Może to wydawać się dziwnym pytaniem, ale kwestia ta Mnie trochę irytuję. Otóż jak u Was odbiera się połączenia przychodzące..?Jak do Mnie ktoś dzwoni to pojawia się ekran z zieloną słuchawką i czerwoną. No i problem w tym, że jak chcę odebrać lub odrzucić połączenie, to muszę przesunąć ikoną z zielona lub czerwoną słuchawką w bok. Dla Mnie jest to totalna głupotą, że nie mogę odebrać połączenie przez kliknięcie w słuchawkę..Nie można jakoś tego zmienić w ustawieniach???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak musi być. Nie wiem jak Ty ale ja trzymam telefon w kieszeni i podczas wyjmowania niejednokrotnie trzymam za ekran. Jeżeli odbierałby się albo odrzucał przez zwykłe dotknięcie to nie raz bym albo "odebrał" nogą przez przypadek albo podczas wyciągania.

Jak bardzo chcesz to w sklepie Google są jakieś zamienniki tego ekranu ale nigdy nie używałem więc nie doradze niczego konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrze, że trzeba przesunąć "zieloną słuchawkę" bo zwykłym dotknięciem można przez przypadek odebrać coś czego się nie chce. poza tym kwestia przyzwyczajenia. przecież wystarczy przesunąć minimalnie i już masz odebrane. problem byłby gdyby trzeba był z tą słuchawką wędrować na przeciwną stronę ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może to wydawać się dziwnym pytaniem, ale kwestia ta Mnie trochę irytuję. Otóż jak u Was odbiera się połączenia przychodzące..?Jak do Mnie ktoś dzwoni to pojawia się ekran z zieloną słuchawką i czerwoną. No i problem w tym, że jak chcę odebrać lub odrzucić połączenie, to muszę przesunąć ikoną z zielona lub czerwoną słuchawką w bok. Dla Mnie jest to totalna głupotą, że nie mogę odebrać połączenie przez kliknięcie w słuchawkę..Nie można jakoś tego zmienić w ustawieniach???

To co ty uważasz za wadę ja za zaletę nie bede oryginalny ,ale wtedy łatwiej można by było przypadkiem odebrac lub odrzucic połaczenie ,akurat to jest raczej dobrze pomyślane ;), ale swego czasu szukalem takiej aplikacji i wtedy nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Właśnie z ciekawości zobaczyłem jak wygląda to u siostry, która ma LG L5 i u niej właśnie się tylko klika raz. U nas się nie da tak, ale myślę, że to przez ta funkcję knock code. Po prostu musieli wymyślić coś innego, żeby telefon dobrze interpretował to. Też myślę, że jakośby się odbierało przez przypadek gdyby było samo klinciecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Osobiscie nie spotkałem telefonu z androidem, w którym odbieralo by się bez przesuwania słuchawki. Nawet w pierwszym Orange san fancisko z andkiem 2.x trzeba było chyba przesuwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak telefon nie jest akurat w trybie blokady ekranu czyli domyślnie użytkownik cos robi na telefonie wtedy wyskakuje okienko "przyciskowe"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy istnieje sposób na zmianę sposobu odbierania połączeń? Obecnie jest to u mnie metoda przesunięcia zielonego przycisku poza obwód, ale jest drażniąco nieskuteczna. Jedno na dwa-trzy połączenia pozostaje nieodebrane i muszę oddzwaniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eta

Notatka od Moderatora: eta
    wykrzyk.png Połączyłem z istniejącym wątkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest jeszcze mozliwosc ze gdy przychodzi połaczenie to wystarczy telefon do ucha i można rozmawiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi