Skocz do zawartości
XTeK1

***Chainfire 3D + plugins Tegra-NVIDIA, QUALCOMM i POWERVR***

Rekomendowane odpowiedzi

W aplikacji Chainfire 3D przestawia się plugin z normalnego na tegre i to wszystko.

Przetestowałem Samurai II: Vengeance THD i chodzi ładnie ;) W tym momencie nie widzę żadnego powodu żeby zmienić telefon na tegre :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobra, ale czy trzeba go przestawiać za każdym razem ?? Chcę np zagrać w gry z Tegry - przestawiam PLUGIN i gram . Chcę zagrać w gre od gameloftu - czy muszę przestawić sterownik na standardowy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoras gra zuzywa duzo ramu lub sie nei wlacza trzeba w chainfire zaznaczyc opcje: Reduce texture quality.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Te pluginy są darmowe czy płatne?

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak ktoras gra zuzywa duzo ramu lub sie nei wlacza trzeba w chainfire zaznaczyc opcje: Reduce texture quality.

Dokładnie żeby zagrać w samurai II musiałem te wszystkie opcje pozaznaczać bo bez nich tylko menu działało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Darmowe, ale nie bardzo legalne :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marxxx

Wszystko dziala normalnie. Tylko nie zaznaczaj w tych ustawieniach tych 3 opcji ptaszkiami to wszystko ok. Po zaznaczeniu np Angry Birds so zmniejszone do lewego gornego rogu ekranu i nie widac za wiele w menu . ;)

A teraz pytanko : ja tam sie grami na tel. nie rajcuje za bardzo , ale teraz chetnie bym cos popykal ;) Skad moge zassac jakas gre spod Tegry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na CM v12 coś nie do końca działa... Przestawiłem na plugin Nvidii, fix market i nic nie pokazuje w markecie dla Tegry... Restart też nie pomaga, a przy próbie wejścia z tegra zone do jakiejś gry pokazuje że nie można znaleźć :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy okazji po instalacji sterownika itp. Jakby normalne gry gorzej chodziły. A z ciekawości odpaliłem nenamark to nawet czasem traci tekstury :D

@DOWN to masz problem bo my wszyscy widzimy bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, no ;) nie powiem, świetna wiadomość. Nie trzeba póki co nic z Tegrą kupować z tego wniosek. Skoro na SGS działają płynnie gry. Jak tylko odbiorę telefon to zabiorę się do testów. Może jak ktoś przetestuje jakąś grę to niech wpisze tutaj tytuł i jak to działa, myślę że ułatwi to znacznie sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi