Skocz do zawartości
XTeK1

***Chainfire 3D + plugins Tegra-NVIDIA, QUALCOMM i POWERVR***

Rekomendowane odpowiedzi

jacoslav ja znalazłem wszystko wchodzą przez filmik na youtube a tam w podpisie wszystko jest :] długo nie szukałem :)

kash a jak chcę wrócić to instaluję tylko plugin od PVR w tym programie co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chainfire 3D jest oficjalnie w markecie. Za PRO trzeba zapłacić, ale ja zainstalowałem darmową i z pluginem wszystko śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpaliłem to przed chwilą na sgsie i jak narazie sprawdziłem tylko Samurai II który działa wyśmienicie (DarkyROM 10.1 jeśli ktoś chciałby wiedzieć). Co do powrotu do poprzednich gier to ja odznaczam wszystkie opcje w OpenGL i z pluginów wybieram "None" i wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ladnie dziala :-) testowalem to zaraz po opisie programu na glownej xda. Samurai dziala bez zaciec :-) ah te ogory blokujace wszystko nam :-) teraz mozna zagrac im na nosie xD

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bang Bang Racing nie działa ;/ Swoją drogą co do płynności to za różowo nie jest np. w RiptideGP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bang Bang Racing tez u mnie nie działa , ale jak pieknie PINBALL THD chodzi na tabie :) palce lizac

I w opcjach zaznaczyłem dwa na dole coś z 16 i 32 bit bo texture nie ruszałem bo pixeloza mi wychodziła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marxxx

No Riptide GP rzeczywiscie nie chodzi zbyt plynnie i dodatkowo gubi textury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aplikacji chainfire 3d mozna ustawic dla poszczegolnych aplikacji pluginy wiec nie ma problemu z odczytywaniem fona w kazdej apce jako tegra device.

Chainfire3d -> Per-app OpenGL settings -> i tu wybieramy aplikacje i plugin :-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie chodzi Bruce Lee pod Qualcomm'y. Wystarczy tylko pobrać odpowiedni plugin pod Qualcomm. Od dziś nie mamy praktycznie granic do odpalania gierek. Aplikacja jest znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nom więc ja robię przelew jak najszybciej i kupuję płatną wersję ;) to i voodoo control plus są niezbędne posiadaczowi SGS :)

Może niech ktoś napisze jakie gry chodzą a jakie nie w pełni, mi np Samuraii II chodzi a reszty nie sprawdziłem jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi