Skocz do zawartości
ramzes11

Na co zamierzacie wymienić nota 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W listopadzie kończy mi się umowa. Chciałbym się dowiedzieć na co polecilibyście wymienić nota 3? Czy note 4 to będzie dobry wybór czy raczej nie poczuje jakiejś wielkiej różnicy? Może coś innego polecicie niż samsung?

Edytowane przez Hinec
    Poprawa tytułu w celu dokładniejszego określenia zawartości wątku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się mocno zastanawiam na co zamienić obecną słuchawkę i czy w ogóle jest taki sens. Bardzo podoba mi się OnePlus One, ale jest mniejszy no i nie ma rysika co często mi się przydaje. Note 4 fajny, ale drogi. Poza tym różnica sprzętowa będzie niewielka, a Note 3 chodzi płynnie, nie wiesza się, itp. więc ciągle wychodzi na to, że nie ma co kombinować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam się zastanawiam czy nie zmienić n3 na n4 ale... tak szczerze mówiąc to n3 niczego nie brakuje i nie wiem co musiałoby być w n4 żeby tak zupełnie na serio opłacało się go wymieniać. Trochę lepsze podzespoły czy nawet 4GB RAM nie zrobią na mnie wrażenia. Może gdyby to była jakaś super zaawansowana technologicznie bateria i cudna obudowa z... sam nie wiem czego. Może lepiej poczekać na n5 niż rzucać się na coś bez sensu. Zresztą zobaczymy już za kilka dni co takiego pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sam się mocno zastanawiam na co zamienić obecną słuchawkę i czy w ogóle jest taki sens. Bardzo podoba mi się OnePlus One, ale jest mniejszy no i nie ma rysika co często mi się przydaje. Note 4 fajny, ale drogi. Poza tym różnica sprzętowa będzie niewielka, a Note 3 chodzi płynnie, nie wiesza się, itp. więc ciągle wychodzi na to, że nie ma co kombinować :)

Trochę mnie rozbawiłeś muszę przyznać... " Note 4 fajny" [emoji38] Chyba masz wtyki w Samsungu, skoro wiesz już wszystko o nowym Note.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

plotki, zdjęcia. specyfikacja wypłynęła już jakiś czas temu więc reszta to tylko szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niby note 4 ma nie być dużo lepszy ale na coś będę musiał go wymienić. Tylko ten rok akurat taki bez szału jest w nowości i nie widzę nic konkretnego co by mogło przebić nota 3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta specyfikacja jest prawdziwa, to się dopiero okaże. Na razie nic nie jest pewne, już tak było nie raz. Zapewne przepaści technologicznej nie będzie, ale czymś Samsung będzie chciał zachęcić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko nie kumam dlaczego piszesz ze musisz zmienić telefon ... jaka umowa Cię zmusza do zmiany słuchawki. Podoba Ci się telefon to go zostaw i dzięki temu przedłuż umowę na krótszy okres i na lepszych warunkach i tyle

... Ja obstawiam ze mi N3 spokojnie starczy jeszcze na jakieś 2 lata o ile nie 3 ... super telefon i nie ma co kombinowac

A jak chceta szpanować ze się ma najnowszy czy też najdroższy telefon to znam sklep gdzie są telefony po 30-60 tysięcy w złotych, platynowych obudowach wysadzanych drogimi kamyczkami:) jak festyn musi być za wszelką cenę to proszę bardzo ... niestety sklep nie posiada www

Edytowane przez DannyDog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GRIZZLY1

Możesz zmienić jeśli chcesz to zrobic dla samej zmiany takie jest przynajmniej moje zdanie. Obecnie postep w tym temacie zwolnil i to duzo dlatego nie dziwie sie wielu ze nie zamierzaja zmieniac notesa bo generalnie nie ma godnego nastepcy w tej chwili. Odosnie N4 trzeba poczekac na pierwsze recenzja po jego wyjsciu. Będzie to ewolucja ale nie rewolucja co nie powinno nikogo dziwic szczegolnie tych co obserwuja rynek od paru lat.

Sent from Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także bym poczekał. Korzystam z Note 3 od praktycznie roku i jestem zadowolony w 100%.

Oczywiście - przydałaby się nowinka typu lepszy aparat (zdjęcia szczególnie w nocy) no i obowiązkowo stabilizacja obrazu.

W sumie nic więcej nie jest mi do szczęścia w tym momencie potrzebne.

No ... może po za tym że Note 3 raz po naładowaniu trzyma 2h (ekran) a tak jak dziś 9h (na ekranie) i było jeszcze 10% - czasem coś spowoduje nadmierny drenaż i ani restart nie pomaga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi