Skocz do zawartości
ramzes11

Na co zamierzacie wymienić nota 3

Rekomendowane odpowiedzi

Także bym poczekał. Korzystam z Note 3 od praktycznie roku i jestem zadowolony w 100%.

Oczywiście - przydałaby się nowinka typu lepszy aparat (zdjęcia szczególnie w nocy) no i obowiązkowo stabilizacja obrazu.

W sumie nic więcej nie jest mi do szczęścia w tym momencie potrzebne.

No ... może po za tym że Note 3 raz po naładowaniu trzyma 2h (ekran) a tak jak dziś 9h (na ekranie) i było jeszcze 10% - czasem coś spowoduje nadmierny drenaż i ani restart nie pomaga...

Ja uzywam na note 3 tego oszczedzanie energi i wychodzi mi spokojnie po 5 6 godzin ekranu na 4g sieci

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja muszę wymienić telefon bo telefon będę przekazywał bratu który potrzebuje wymienić pierwszego galaxy s. Więc w tym monecie pozostaje chyba tylko wymiana na nota 4 bo konkurencja raczej słabo.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja uzywam na note 3 tego oszczedzanie energi i wychodzi mi spokojnie po 5 6 godzin ekranu na 4g sieci

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Też korzystam z oszczędzania energii / synchronizacji itd itp ale telefon / bateria ma swoje odpały - raz ekran może świecić po 2,5h a raz po 8h. Zauważyłem że po odłączeniu telefonu od ładowarki i poczekaniu aż ładowarka odda całą energię (telefon pokaże że odłączono) bateria trzyma krócej niż przy odłączeniu najpierw telefonu od ładowarki a potem ładowarki od kontaktu. Dziwne. Ale to nie temat na to. Na pewno bateria nie skopana - tylko drenaż baterii coś wywołuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cruel1

Ja bym Nota 3 na 4 z pewnością nie wymienił. Chyba, że wykonany będzie wreszcie z solidnych materiałów, a nie plastik.

Ogólnie HTC ma o wiele lepiej wykonane telefony, które są też świetne pod względem możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ramzes: to wymień na N4, ja tak mam zamiar zrobić. Wydaje mi się, że trudno będzie Ci wymienić na coś mniejszych rozmiarów czy też na coś bez rysika czy nawet zabraknie Ci jakiejś funkcji w innym fonie. Tak mi się wydaje, ale to mówię na podstawie swojej osoby, bo też się ostatnio zastanawiałem co mnie przyciąga do tej serii itd. Tylko pewnie z miesiąc czekania aż będzie w kraju. Swojego N3 już sprzedałem osobie z rodziny, wymieniam telefony nie dla szpanu, ale dlatego, że dają mi straszną radość. Uwielbiam takie rzeczy. Gorzej z tabletami - Tab S 10.5 sprzedałem po 2 tyg.

Także poczekaj do oficjalnej prezentacji i wstępnie będziesz wiedział, ale od razu Ci mówię... raczej nic innego nie weźmiesz chyba, ze skusisz się na nowego iPhone'a : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Note 3 jeszcze tak na prawdę dobrze nie zadomowił się na rynku od premiery, w jakim sensie? nie pojawił się żaden realny konkurent, a Galaxy S5 - Samsung sprowadził do zwykłej słuchawki, a jej premierę do na szybko odwalonej bez zbędnych wodotrysków. Prawda jest taka, teraz to seria Note jest flagowa, a Note 3 do tej pory nie ma realnego konkurenta, jest szybki, nie tnie, nie wiesza się, ma rysik i multum funkcji od Samsunga jakich nie znajdziecie w żadnym innym telefonie pozostałych producentów. Porównywanie Note 3 do konkurencji może się odbyć jedynie na zasadzie parametrów sprzętowych, które w Note 3 z 3GB RAM są jak najbardziej na topie.

To tyle, ten kto zmieni Note 3 powodzenia, ale ta słuchawka jest kultowa, mało jest takich telefonów i ze swojej strony mogę powiedzieć jedno, na pewno jej nie zmienię i na pewno nie na najbliższego następcę, a jeśli faktycznie coś mnie podkusi to i tak jej nie zmienię, ale kupię nowy model pozostawiając Note 3 na zapasie ;)

Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie też w zupełności note 3 zadowala i właśnie ciężko było by mi się przesiąść na coś z mniejszym ekranem bo gdy wezmę coś innego w ręce to wydaje mi się za małe. W takim razie note 4 chyba będzie następca na tę chwilę.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Tak jak InfinityFX napisał-na dzień dzisiejszy dla mnie nie ma realnego konkurenta N3(wiem bo ostatnio to przerabiałem-zamieniając N3 na G3,potem G3 na S5,potem S5 na N3(tylko innego koloru)

Fakt N4 może kusić(własnie oglądałem prezentacje z Berlina) widać tam metalową ramkę-Tylko ,że teraz mój N3 koloru czerwonego dostał swoistego uroku.Więc czy będzie sens zamienić go na N4?Chociaż ekran UHD kusi,ale lepsze wrażenie wywarł na mnie Note Edge.

Oczywiście to tylko moja opinia.

Edytowane przez TomSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lolololol ten edge to jakis nie wypal w mojej opini :/ a co do nota 4 znowu jeden glosnik za to dodali 1 mikrofon :facepalm: i glosnik widze powrócił na tyl :E martwia mnie zokraglone krawedzie digitizera ciezko to bedzie tak ladnie i niewidocznie zabezpieczyc dodatkowym szklen jak w 3 :P pozatym 4 wyglada calkiem spoko a orientujecie sie czy ma usb 3.0 bo ta wtyczka cos mala ale czytalem cos ostatnio o nowej wstyczne micro usb to juz ta jest w nim zastosowana :P?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tutek

Podobno USB 3 nie ma, wróciło USB 2, gdzieś to dzisiaj wyczytałem. Do N3 jestem dość przywiązany, w zasadzie niczego mi nie brakuje. Od prawie roku nie używam długopisu na spotkaniach. N4 kusi lepszymi zdjęciami przy słabym oświetleniu, jeszcze lepszym oprogramowaniem rysika, choć nie do końca wiem co to oznacza. Z rysika korzystam bardzo często i jeśli będzie jeszcze wygodniej to się zastanowię nad wymianą. Innej alternatywy jak wymiana na N4 nie biorę pod uwagę. Puki nie zobaczę nie potrafię ocenić czy UHD będzie zaletą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi