Skocz do zawartości
ramzes11

Na co zamierzacie wymienić nota 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka rzeczy które mnie denerwują ale to kwestia oprogramowania i myślę że jest to godny następca naszego N3. A to podam jako dowód:
    9e7672db3c0b80330b188aeaf8d8971c.jpg

Wysłane z mojego MI MAX 2 przy użyciu Tapatalka

Też przeszedłem z note 3 i podpisuje się obiema rękami :) .
    Mix max 2 jest poprostu mega .

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie może wy pomożecie. Na co wymieniliscie nota? Chodzi mi przede wszystkim o aparat, nfc, mini Jack dioda powiadomień i duża bateria. Redmi note 5 od xiaomi byłby idealny ale nie ma NFC

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kasica-76

Może ... Note 9 ?

Wysłane z Note'sa ... z żółtym rysikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj jak długo mnie tutaj nie było, ale że wciąż na Note 3 z wyboru to chyba wypada się jeszcze udzielić :)
    Note 9 jest pierwszym, który mnie zainteresował na poważnie po Note 3 i spełnia moje oczekiwania (wbudowany dex, duża bateria, cała reszta na najwyższym poziomie).

Nie mniej jednak poczekam na zjazd ceny i zobaczymy, jakie będą przecieki o następcy. Podejrzewam, że to będzie już ten czas kiedy kupię Note 10, lub taniej Note 9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już zmieniłem swojego n3
    Muszę powiedzieć że będę go zawsze świetnie wspominał tak samo jak s2.
    Obecnie mam S7 i na początku wydawał mi się bardzo mały niczym zabawka. Teraz już się przyzwyczaiłem. Jeżeli rozmiar tu nie ma znaczenia to polecam każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz
    Panowie może wy pomożecie. Na co wymieniliscie nota? Chodzi mi przede wszystkim o aparat, nfc, mini Jack dioda powiadomień i duża bateria. Redmi note 5 od xiaomi byłby idealny ale nie ma NFC

Asus max pro m1Jakoś tak. Jak bym wcześniej nie kupił właśnie rn5p to wybrałbym asusa

https://android.com.pl/news/139656-asus-zenfone-max-pro-m1-cena-w-polsce/

Na konkurencji od tabletów jest recka cała

Dużo jest fajnych następców, ale u mnie priorytet bateria. Aparat od przypadku więc "największy" mankament dla narzekaczy mi odpada, bo robię zdjęcia paragonów głównie

W asusie bateryjka 5Ah

I nfc - nie używam bo nie mam, i mogę z tym żyć ale jak by było to było by fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Jak dla mnie ze względów na brak aparatu to w telefonie musi być bardzo dobry i S7 Edge robi robotę. 

@InfinityFX dużo złych opinii jest odnośnie Note 9

@frrancuz asus ma straszną nakładkę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    facet_

Ja bezwzględnie Huawei Honor Note 10,  6,9 cala  i 5000mAh bateria, cała reszta oczywiście topowa. Kirin 970 8GB ram na 128GB rom. Miałem poprzednika dwa lata honor note 8 i byłem mega zadowolony. Dla mnie wyświetlacz DUUUŻY to podstawa, mam teraz OnePLus 6 i telefon mega zajebiaszczy gdyby nie jeden szczegół. 6,3 cala w 19:9 to zbytnio za mały ekran. Poza tym śmiga idealnie nie wspominając że zrootowanie nie wpływa na gwarancję, zupełnie inaczej jak w przypadku wspomnianego Samsunga. Ale co by nie powiedzieć, mój SGN3 działa do tej pory, z pająkiem na ekranie i całkowicie startymi ramkami, działa jak zawsze od kilku lat rewelacyjnie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pozwole zacytowac sam siebie.

Ostateczny wybor padl na honor 10. Jak narazie jestem zadowolony.

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi Max 3, świadomy wybór pomimo braku NFC. Bateria 5500 miazga dla innych smartfonów, dziennie leci w dół 20-25% ale 5 dni też wytrzyma na ekranie prawie 7" ;)

Note 3 służył dzielnie przez dokładnie 5 lat bez żadnych problemów technicznych, uwaga - na oryginalnej baterii. I dalej działa nie najgorzej ale brak dobrych zamienników baterii i pasma B20 lte (słaby zasięg Lte) nie ułatwiają korzystania z tego naprawdę dobrego sprzętu.  

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi