Skocz do zawartości
tmacher

Moto G 2gen (2014) - Dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

buggi

Jak dla mnie rozmiar wyświetlacza ją dyskwalifikuje, myślałem, że dadzą max 4,7", a tu walnęli 5". Szkoda, że nie dali też pojemniejszej baterii.

Mam nadzieję, że przynajmniej starsze motki jeszcze stanieją :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toss

Spokojnie, zanim trafi na Polski rynek oficjalnie to już zapowiedzą 3 generację. :E

A po tych wszystkich problemach ludzi z pierwszą generacją (głośniczek, wibracje, bad pixele) wolę poczekać i zobaczyć co tam znowu popsuli w nowej Gie, zamiast sprowadzać zza granicy bez gwarancji i później świecić oczami udając, że linii na ekranie nie widać. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja liczyłem pomimo tych przecieków że pozostaną przy ekranie 4.5" ale dadzą aparat 8MP i np. Snapdragona 410.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher

Gdybym miał opcję wymiany z niewielką dopłatą (a w US tak mają) to bym się nawet nie zastanawiał. 5 cali to jak dla mnie max. No i oficjalnie android l. Dla 1 generacji dalej nigdzie nie widziałem oficjalnego stanowiska Motoroli w tej sprawie, a szukałem. Fałszywe konto niemieckiego oddziału się nie liczy. Na forum Motoroli były zapytania ale bez odpowiedzi także zanim ktoś będzie próbował mi wytłumaczyć że na bank będzie L to ja nie twierdzę że nie będzie, ba chciałbym żeby był, ale nigdzie nie ma tego oficjalnie czarno na białym. Zwłaszcza teraz gdy jest 2 generacja z gwarancją updateu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Toss

@UP: Moto G musi otrzymać Android'a L... wiesz, przed Moto X i G Motorola była już bardzo kiepska, ponieważ bardzo olewali update'y swoich starych słuchawek.

Myślę, że jednak tam nie siedzą sami półgłówki i pamiętają jak przez spadek zaufania ich użytkowników musieli między innymi uciekać z Europy do Stanów z powrotem. Jeśli powtórzą taką akcję ze swoim najbardziej (jak dotąd) udanym i rozchwytywanym modelem, to Motorola pójdzie do piachu... doskonale to wiedzą i właśnie dlatego skupili się na promowaniu swoich słuchawek jako "tańszych Nexusów", czyli urządzeń z czystym Androidem z aktualizacjami.

G nie dostanie oficjalnego L, to cała nowa Motorola pójdzie w niepamięć, ponieważ każdy inny producent update'y traktuje tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    johnq

Jeśli miałbym się przesiadać to raczej na Moto X 2nd gen niż na Moto G 2nd. Różnica jak dla mnie niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Ale jaki brak gwarancji ? Na amazonie zamówić to nawet lepiej niż w tuskolandzkiej sprzedaży, ja boje się oddać swoją żeby zaraz nie było, że zalana jest i musze jeszcze zapłacić. Jak najbardziej tylko poczekam na drugi rzut żeby właśnie takie drobne sprawy jak trzeszczące głośniczki/ekrany/przyciski były już całkowicie sprawne. Może tutaj już przy pierwszym rzucie będzie dobrze po nauczce z wcześniejszą wersją ? kto wie.

Jedyna jeszcze rzecz to nowy nexus który podobno ma być od motoroli, zobaczymy i wtedy będzie można powiedzieć na 100% o upgrate telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tmacher
    Notatka od Moderatora: tmacher
    wykrzyk.png Scalone aby wszystko było w jednym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś kiedy ten nowy model wejdzie do sprzedaży w Polsce i ile może mniej więcej kosztować w złotówkach ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shortez

Będzie kosztować tyle samo co starsza wersja, będzie dostępna jutro na amazonie i ja na pewno zamieniam swoją motke 2013 na 2014, sprzedam 16GB za jakieś 700-800zł (dużo dodatków) i bez problemu wystarczy na 8GB + SD.

Jedyne co mi się nie podoba to "sklockowacenie" telefonu, brakuje tych charakterystycznych linii na spodzie i górze tylniej części, mogli chociaż na górze zostawić :(

Edytowane przez tmacher
    spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi