Skocz do zawartości
mutasek24

TUTORIAL Przywrócenie fabrycznego romu ( WWE,T-mobile,Orange)

Rekomendowane odpowiedzi

art12

@htconex Co jest z tymi serwisami? Ostatnio robiłem gościowi telefon, nie instalował się Facebook i Messenger, po prostu żywcem stała instalacja ze sklepu. Oczywiście można było z apk mirror pociągnąć i zainstalować ale przy każdej aktualizacji trzeba by było powtarzać akcję, bo ze sklepu za nic się nie dało. Panowie w punkcie zażyczyli sobie 200 zł za taką usługę, ale ostatecznie zrezygnowali bo problem ich przerósł (!).

A co do problemu. Robiłaś ustawienia fabryczne?
    Skydragon jest ciężkim romem że względu na to, że często potrzeba aktualizować do niego firmware, żeby wszystko działało jak trzeba.
    Jak reset nie pomoże to zainstaluj coś innego, wszelkie poradniki i instrukcje są na forum.

Tapatalking Swiftem z Xiaomi Mi5

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłam przywrócenie ustawień fabrycznych jednak Skydragon jest ciągle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

A co ma być? To przecież Rom jest. Zainstaluj sobie jakiś inny custom Rom. Poradniki na forum.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@htconex Przywracanie ustawień fabrycznych nie usuwa systemu :)

Zacznijmy może od początku - kto wgrał tego Skydragona? Ty, czy był na telefonie gdy go kupiłaś? Telefon działał na tym systemie i przestał czy w ogóle nie wstał po wgraniu? Skąd to było pobrane?

Sam ROM jest raczej w porządku, przynajmniej nie słyszałem żeby ktoś narzekał, sam już od dłuższego czasu mam customy od tej samej ekipy.

Zakładam że masz custom recovery, więc najlepiej zacząć od próby wgrania innego customa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@stark2991 telefon już kupiłam z tym systemem. Na początku było ok, ale teraz chciałbym wrócić do standardowego androida bo coś jest nie tak. Non stop mam informację o braku miejsca na dysku, usunę 400mb a za 20min znowu informacja o małej ilości pamięci.Pliki systemu ważą ponad 20GB...

Spoiler

111b02d7ae4ea9edmed.jpg

Edytowane przez DeTeMoto
    Grafika zawsze w SPOILERZE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DeTeMoto

Coś musisz mieć skopane. U mnie system waży ok. 8 Gb. SD na pewno nie może mieć więcej. Przywracanie danych fabrycznych robiłaś z Recovery? I na nowo instalowałaś Rom? Uważaj bo FR kasuje wszystkie dane z fona - zrób sobie kopie zapasowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś mi powiedzieć "łopatologicznie" co zrobić? Raczej nie robiłam formatu z recovery tylko z poziomu ustawień

Edytowane przez skolsiwo
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Niestety muszę wrócić do stock'a na swoim M8, ponieważ będąc na S-TEAM SL-2.0.1 nie działał mi roaming za granicą. Zdażyło się to w dwóch różnych krajach, a karta działała na innym telefonie.

Obecnie mam firmware 6.12.404.4 i CID: HTC__032.

Czy mógłby ktoś potwierdzić, że mogę postępować zgodnie z poniższym tematem na XDA i wrócić do stocka przy pomocy backupu? Skoro mam S-OFF, to z automatu nie mogę użyć metody z RUU, tak?

https://forum.xda-developers.com/htc-one-m8/help/tutorial-how-to-stock-stock-twrp-t3086860

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Możesz użyć RUU, nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skarut

Witam, robił ktoś może przywracanie poprzez All in One toolkit? potrzebowałbym pomocy najlepiej krok po kroku gdzieś na PW. Mam zainstalowanego LineageOS  i chciałbym wrócić do stocka, flagi nie są dla mnie istotne, chcę wrócić tylko ze względu na wydajność, pracę na baterii i to że nie mogę instalować niektórych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi