Skocz do zawartości
lucek1

Jakiego chińczyka klonem jest myPhone NEXT-S?

Rekomendowane odpowiedzi

lucek1

Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć skoro zwykły next jest klonem Fly IQ446, Gionee & GPLUS GN708W, Lava Xolo Q800, Symphony W125, Allview P5 Quad, Polytron W7450 to next-s jakich Chińczyków będzie odpowiednikiem.

Mianowicie interesuje mnie zakup do niego lcd i dotyku.

Proszę o radę kolegów.

Edytowane przez Preza
    regulamin-tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mauszl

Mam ten sam problem. Potrzebuje panelu dotykowego.

Kolego wiesz może czy taką wymianę robią w serwisie myphone? a jeśli tak to w jakiej cenie bo mi nie odpowiadają na maile :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Dzwoniłem tam i powiedzieli, że nie naprawia, mój też jest na gwarancji, na pewno musi być jakiś klon żeby kupić części zamienne, tak samo jak do zwykłego nexta jest kilka klonów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mauszl

też w końcu dodzwoniłem się. powiedzieli że minimum 279zł + koszty wysyłki bo ostateczne koszty dopiero po oględzinach telefonu jak do nich dotrze. Trochę słabo opłacalny interes zwłaszcza że nowego nexta-s można dorwać za 460zł.

Pamiętam że przed zakupem czytałem sporo w necie o nim i gdzieś była napisana inna nazwa na tego nexta ale teraz nie mogę już tego znaleźć.

Kurczę nie sądziłem że będzie taki problem z częściami do niego :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Fajnie by było gdybyś sobie przypomniał tą nazwę, bo ja już tyle razy szukałem w internecie i nic nie znalazłem, no naprawa w serwisie nie wchodzi w grę, raczej do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mauszl

Poddaje się. Nie mogę nigdzie znaleźć telefonu z takim panelem dotykowym. Chyba zdecyduje się na naprawę w serwisie bo za 300zł nie znajdę dual sima na 1,5 rocznej gwarancji. Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Nie opłaca się, za 350 można dostać nexta zwykłego w idealnym stanie A to lepszy model niż te co mamy. Myślę że trzeba poczekać jeszcze, części powinny się w końcu pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Dla wszystkich, którzy szukali odpowiednika dla next-s wydaje mi się, że go w końcu znalazłem - jest to model xolo q700 lub xolo q700i. Jest dla tych modeli kompletny wyświetlacz do kupienia pod tym linkiem New Mobile phone LCD module complete LCD display for XOLO Q700 lcd touch screen lcd module-in Mobile Phone LCDs from Electronics on Aliexpress.com | Alibaba Group.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mauszl

Brawo! Zamówiłeś już? Będziesz montować? Jeśli tak to daj znać jak wszystko poszło.

Mnie przeraża czas realizacji zamówienia 60dni :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek1

Na 100% nie jestem przekonany czy to będzie pasowało, ale parametrami i z wyglądu tasiemek do montażu to identyczne z naszym next-s.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi