Skocz do zawartości
maclaren2

info Folie/Szkła dla naszych Z3 - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Na miliard % oryginał sam kupiłem na dziewczyny z3 i jest całe pudełeczko ze wszystkimi dodatkami w środku :), takie same jak moje które kupiłem na samym początku za 89zł z przesyłka z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie szkła Nillkina do Z3. Miałem szkło Nillkina na swojej Z1 i teraz kupiłem i nakleilem Nillkina na Z3 i niestety bardzo się różni wykonaniem wykończeniem krawędzi itd.

Oryginalny nillkin ma krawędzie zaokrąglone? Tak jakby były z odlewu czy może są jakby wycięte? To widać jakie są te wszystkie krawedzie, stąd pytam jak jest ubrań zeszłym Nillkina i jakie mieliście zapakowane szkło, jak do Z1 miałem wszystko w papierowych kartonikach, a teraz do Z3 było tylko jedno opakowanie kartonowe a reszta w plastikowym składanym pudelku.

Podejrzewam że sprzedawca trochę zbladzil z prawdą sprzedając oryginał....

Edytowane przez Millerek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Millerek

Końce powinny być zaokrąglone. Moje szkło było w kartonowym pudeleczku nillkina, w środku znajdowało się wszystko w plastikowym opakowaniu. 2 malutkie ściereczki jedna z alko druga na sucho. 2paski do odklejenia szkła. Folia elektrostatyczna i jedna większa sciereczka. Możliwe ze sprzedawca podmienil Ci samo szkło na jakieś za 10zl a sobie zatrzymał nillkina. Bo tak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, szkło Nillkina do mojej Z1 posiadało wszystkie krawędzie zaokrąglone, czy to rogi czy boki, również oczka na wewnętrznych krawędziach były zaokrąglone.

Mało tego, szkło Nillkina do Z1 jest okolo 1 do 2mm mniejsze od wyświetlacza.

Teraz to niby szkło Nillkina do tej Z3, posiada ostre wszystkie krawędzie, czy rogi czy boki czy wewnątrz wycięć, wygląda jak wycięta folia.

Wymiary tego szkła są niemalże identyczne jak wymiary wyświetlacza co do mm, wszystko jest prawie ostre...

Zawartość ze szmatkami czy plastrami itd, się zgadza, było to w szczelne jednej saszetce.

Nie tego się spodziewałem teraz do Z3 , a mam przykład szkła Nillkina z mojej Z1, to są dwie inne produkcje :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo są 2 wersje szkła Nillkin drogi kolego. Amazing H i H+. H ma ostre krawędzie - sam takiej używam przy case Frosted Armor Nillkina i sprawuje się wyśmienicie. Natomiast jak chcesz wersję z zaokrąglonymi krawędziami to kup H+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za sprostowanie, już wiem o co chodzi, w ogłoszeniu jest H+ wiec 3D lub 2.5D z zaokrąglonymi krawędziami.

A ja dostałem zwykle H z 2D, wiec będzie chyba zwrot :(

A tak chciałem dla koleżanki kupić tą wersję zaokrągloną :(

Edytowane przez Millerek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłby ktoś wstawić zdjęcie tych dwóch szkieł? Bo niby kupiłem h+ a jest inaczej wykończone niż to w mojej z1

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dołączono o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

I jest na cały ekran a nie delikatnie mniejsze jak w z1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli rogi masz zaokrąglone i nie ostre, i jest na calutki ekran co do milimetra tzn, że kupiłeś dobre. U mnie przylega tak, że nawet nie widać iż jest ono założone, wygląda jak fabrycznie założone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ale wyżej kolega pisał że są 2 wersje h i h+, na z1 miałem na pewno h+ i rant był ładnie ścięty i zaokrąglony a tutaj niby pisało h+ a rant mam ścięty na prosto i jadąc palcem czuć go. Zastanawiam się czy się nie pomylili pakując albo coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi