Skocz do zawartości
pamk22

myPhone Funky - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

pamk22

Jako, że zacząłem dostawać na PW pytania dotyczące tego telefonu, postanowiłem założyć ten temat, aby w nim zadawać pytania. Dzięki temu odpowiedzi będzie mogło przeczytać więcej osób ;)

Domyślam się, że telefon będzie coraz popularniejszy, więc ten temat się przyda.

Jakby ktoś nie wiedział, tutaj piszemy o tym telefonie - myPhone Funky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem do czynienia z tym telefonem, więc również pomogę w miarę możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rfk91

Co z zawieszaniem przy kończeniu rozmowy? Jest jakaś informacja ze strony myPhone ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pamk22

Wysłałem maila:

Chciałbym zgłosić problem z zawieszającym się dotykiem po zakończeniu rozmowy w telefonie myPhone Funky. Nie jest tak za każdym razem tylko sporadycznie. Nie jest to tylko wada mojego egzemplarza, bo na forach inni też o tym piszą.

Mam nadzieję, że wkrótce ukaże się aktualizacja, która to naprawi.

Pozdrawiam i chwalę za tak dobry telefon w niskiej cenie :)

Zobaczymy, co odpiszą.

Edytowane przez pamk22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pamk22

No i odpisali:

Dzień dobry,

W imieniu Zarządu firmy myPhone Sp. z o.o. pragniemy podziękować za zainteresowanie naszym produktem i kontakt z serwisem. W odpowiedzi na zgłoszenie informujemy iż wiadomość została przekazana do działu zajmującego się aktualizacjami systemu celem weryfikacji problemu. Prosimy jeszcze sprawdzić zachowanie urządzeni po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Z pozdrowieniami

Dział Techniczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qniu
    No i odpisali:

Taaa, mi również te pierdoły przysłali - odpowiedź automatyczna. Tylko u mnie napisali jeszcze, że w ciągu 24 godzin dostanę odpowiedź.

Tydzień minął i mają mnie w nosie. Chyba zmienię moje zdanie o Myphone...

Napiszę raz jeszcze, zobaczymy czy ponownie oleją mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just
    Wysłałem maila:
    Chciałbym zgłosić problem z zawieszającym się dotykiem po zakończeniu rozmowy w telefonie myPhone Funky. Nie jest tak za każdym razem tylko sporadycznie.
    .

to nie jest tylko kwestia myphone, w wielu smartphonach z jakimi mialem do czynienia, ekran zawiesza sie po zakonczeniu polaczenia, jest to takze mocniej widoczne gdy mamy wlaczona obsluge ruchem i gestami,

wg mnie to kwestia bledow androida

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pamk22

Ktoś pobrał aktualizację oznaczoną jako 1.0.9? Mam zmodowany system, więc mam błąd przy instalacji. Warto wracać do stocka, by ją zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest mój pierwszy telefon i z dotykiem i androidem więc nie wiem do końca czy jest to ze sobą powiązane, ale po aktualizacji internet aero2 przestał normalnie działać. Gdy jakaś zainstalowana apka chce się aktualizować to trzeba resetować kilka razy kartę lub telefon, by ruszyło a sam internet też działa bardzo słabo. Przed aktualizacją wszystko działało bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LunaV8

Żona ma Funky. Przed aktualizacją z 1.07 do 1.09 występował problem zawieszania się telefonu po zakończeniu rozmowy, jak i po aktualizacji również występuje ten problem. Kiepska sprawa, bo nabija koszty - nawet 1 minutę dodatkowo!!! Zgłoszę im to także.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi