Skocz do zawartości
Sz@kal

Moto G 2gen (2014) - Folia/szkło

Rekomendowane odpowiedzi

3Mk uwielbiam wasze folie ale... Ta do Moto G2, wersja classic jest bardzo tragiczna. Dotyk nie chce działać. Jest efekt opóźnienia. Zdałem folie i.... Jest cudownie. Może zakupiłem wadliwa folie co mam uczynić by folia którą zakupiłem chroniła wyświetlacz a nie była wypełnieniem kosza na śmieci. Jak odzyskać kasę? Chyba że coś innego wykombinujecie w ramach rewanżu?

---------- Post dołączono o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Zakup na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sebastian1988: po Twoim wpisie zastanawiam się czy moje problemy też nie są związane z folią, kupiłem matową. Dosyć często jak np chcę przesunąć ekran to otwiera mi aplikację nad którą zaczynałem przesunięcie, podobnie jak wpisuję coś swypem pojawia się literka od której zaczynam pisanie i dopiero leci dalej. Problemy jakby były mniejsze jak mocniej docisnę palec. Zastanawiałem się czy z moim telefonem wszystko ok, ale może to właśnie folia. Do tego nie działają mi rękawiczki kupione specjalnie do telefonu (na innych działają, na Motoroli z 3MK nie chcą). Trochę szkoda mi jest zrywać. Poczekam na info od 3MK i zdecyduję co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robert poczekamy na stanowisko 3mk. Dziś przykleilem jakiś Noname. Dotyk działa jak by był bez folii. Zawiodlem się ciut naa 3mk. Poczekajmy na ODP 3Mk i ich propozycje rozwiązania problemu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bogo91

To mnie teraz troche zaskoczyliście bo celowałem w folie Rock albo ich nowe szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Miałem to samo na folii matowej od 3mk. Trzeba było bardziej nacisnąć ekran, żeby zareagował. Nie mam porównania do innych folii. Jednak na szkle od 3mk jest idealnie :) ekran reaguje natychmiastowo. Tak jak by na nim nic nie było :)

Wysłane z mojego XT1068

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli folie 3mk w przypadku naszego smartfon są niezgodne z umowa sprzedaży. Oj nie ładnie 3MK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Albo nasz ekran nie lubi za bardzo folii :) tak czy siak nie zamierzam robić z tego problemu bo jakościowo są bardzo ok. W razie jak szkło się zużyje mam w zapasie drugą matową folie.

Wysłane z mojego XT1068

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam folię 3mk classic i jedyny problem jaki mam to taki ze np. Jak przewijam cokolwiek, np posty na forum to często zamiast przesunięcia to od razu mi włącza dany temat. Tak samo np. przy liście aplikacji jakas przypadkowo się włączy podczas przewijania. Trochę lipa ze takie numery robi :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mam chwilowo folie za 10 gr za sztukę...przycieta z bloku i ...działa wyśmienicie ekran. Więc chyba nasz Moto lubi folie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skipper

Nie twierdzę że nie. Po prostu nie mam porównania z innymi foliami.

Wysłane z mojego XT1068

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi