Skocz do zawartości
TurboDymoMan

Etui, futerały, bumpery do Z3C - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

A z Cruzerlite Bugdroid Circuit Case może ktoś miał styczność ? Niestety dostępny tylko na amazon i z wysyłka wychodzi około 60 zł. Gdzieś ktoś polecał ale czekam na więcej opinii

Szukam czegoś na poziomie ringke ale żeby nie był przeźroczysty bo wszystkie paprochy pod nim widać i ringke mi sie powoli zaczął rozklejać i muszę zmienić. 

Mam go u siebie, drugi raz bym go nie kupił.

Niby jest wszystko ok ale wykonanie takie sobie jak za ta cene.

Jedyny plus w tym pokrowcu jest taki ze zaslania obie zaslepki (nie jak wiekszosc tylko pod sima).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

A mam pytanie. Jakiej jest on grubisci ten Cruzerlite Bugdroid Circuit Case? Ringke dobrze chroni ale bardzo pogrubia telefon. Mam tez Imak Case fajnie cienki ale bardzo sliski w dloni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jotwu

Ktoś może wie coś więcej na temat Devil Case?

http://www.xperiablog.net/2015/03/28/devilcase-xperia-z3-compact-aluminium-bumper-review/

Warto inwestować w tego typu ochronę?

A co chcesz więcej na jego temat wiedzieć?

Czy warto? Spasowane jest można powiedzieć idealne a czy warto tyle inwestować w tel to już sam powinieneś sobie na to pytanie odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam pytanie. Jakiej jest on grubisci ten Cruzerlite Bugdroid Circuit Case? Ringke dobrze chroni ale bardzo pogrubia telefon. Mam tez Imak Case fajnie cienki ale bardzo sliski w dloni.

Ringke troche bardziej powiększa fona - w każdym wymiarze.

z plusow dla Cruzerlite

• oslona portu usb
    • bardzo dobre dopasowanie do tel. - tutaj Ringke i chyba większość konkurencji przegrywa
    • zadnych latajacych paskow, bardzo stabilny materiał i cale Etui - w Ringke nad usb i portem magnetycznym niestety sa luzy i te paski sa dosc mizerne
    • odkryte przyciski i zlacze jack

z minusow

• problem z podnoszeniem szkla lub grubej folii, ale przy cienkiej folii jest OK
    • wysoka wypustka ponad powierzchnie ekranu - na plus i minus; ochrona duza, ale nie wyglada to zgrabnie
    • ta sama wypustka troche wchodzi na ekran - nie przeszkadza to w obsludze ekranu i dodatkowo chroni telefon, ale znowu nie wyglada to zbyt zgrabnie
    • producent nie dodaje żadnej folii w zestawie

Tak czy owak Ringke to dobre etui, podobnie jak Cruzerlite. Nie przekonasz sie jesli nie sprawdzisz na wlasnej skorze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ans
    Napisano (edytowane)

Kolejny raz zakupiłem Case Mate tough, kolejny raz jestem zadowolony :) spasowanie super, przyciski również, nie mam do czego się przyczepić i współpracuje z ładowarką biurkową

cenę widać na jednym ze zdjęć

poprzedni długo mi służył i do tej pory jest spoko

oby temu też służyło się tak samo

Polecam

Edytowane przez Ans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Poszukuję naprawdę solidnego zabezpieczenia telefonu,z racji tego że często jeżdżę ciężarówką zdarza się że telefon gdzieś upadnie.Dotąd kupowałem zawsze do telefonu kabury i to się najlepiej sprawdzało.Zdecyduje się prawdopodobnie znowu na kaburę,lecz problem jest w tym że nie wiem którą wybrać,na allegro i w internecie jest tego pełno i ceny też różne i nie wiadomo jak z jakością wykonania.Chciałbym aby ramka kabury dobrze zasłaniała ranty dookoła telefonu. Głośnik aby był odsłonięty z racji tego że gdy dochodzi hałas z zewnątrz a telefon jest w kieszeni nie słychać dzwonka.Kabura nie musi być ze skóry ale aby była dobrej jakości materiału i aby nie pękała.Może ktoś kupił porządną kaburę i może coś doradzi lub poleci sklep lub sprzedającego.     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje przejrzeć produkty firmy StilGut. Cena jest wysoka, ale jakość i trwałość 1 klasa. Lewy bok raczej zawsze bedzie troche odsloniety ze wzgledu na dostep do zlacz, Do tego jakas sensowna folia na ekran.

Jednak jesli chodzi o wytrzymalosc na upadek, to chyba bardziej wytrzymale bedzie polaczenie np. incipio dual pro + dobra folia antyuderzeniowa lub dobre szklo..

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jesli chodzi o wytrzymalosc na upadek, to chyba bardziej wytrzymale bedzie polaczenie np. incipio dual pro + dobra folia antyuderzeniowa lub dobre szklo..

Dziękuje za pomoc.Zastanowie się nad kupnem futerału incipo dual pro+ ,wygląda solidnie.Ale najbardziej się obawiam o ekran czy same hartowane szkło wystarczy.Wiadomo że jak telefon spadnie na ekran na płaską powierzchnie jest szansa że nic się nie stanie,gorzej może być jak spadnie na jakąś nierówność np.kamienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi