Skocz do zawartości
TurboDymoMan

Etui, futerały, bumpery do Z3C - dyskusja, uwagi, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem jakieś tanie na alliexpress. Tylko że plastikowe bo nie lubię silikonowych, mam kilka w domu bo zamówiłem różne a przyszły takie same :) Nawet to ładnie wygląda. Przezroczyste, jakoś strasznie nie pogrubia telefonu i lepiej się trzyma, a kosztuje jakieś 3zł (dolara), jak zżółknie po miesiącu to można wywalić. Obecnie używam szkła przód tył bo wchodzi ładnie do stacji dokującej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak kupilem ringke.  U mnie w miescie za 49zl, jak pozyje 3 miechy to bede zadowolony.  Z czarnym telefonem fajnie sie prezentuje ta wersja smoked. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :) 
    Poszukuje etui do z3 compact i zastanawiam się nad tym:
    https://xgsm.pl/product-pol-101266-SHTL-R-Etui-Dual-Shell-Sony-Xperia-Z3-Compact-Black-Szklo-na-Ekran.html#shipping_info
    Posiada ktoś z was takie etui? Będzie one współpracowało z stacją dokującą Sony DK48? Czytałem na innych stronach, nawet zagranicznych i ludzie są podzieleni i jednym pasuje a innym nie. Ale faktem jest że są problemy z tym wycięciem na złącze magnetyczne bo jest ono bardzo małe i dlatego zastanawiam się czy warto brać te etui. Może ktoś z was będzie coś wiedział na ten temat? Jeśli ono nie będzie współgrać ze stacją to mógłby ktoś polecić jakieś fajne etui do z3 compact? Ale warunkiem jest że będzie można w stacji ładować.
    Z góry dzięki za odpowiedź ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie z połączeniem stacji i etui jest bieda i w większości nie pasują. Jedyny case który mi przychodzi na myśl to ten od Sony, tzw. flip case (taka książeczka) Ale szczerze polecam zakupić sobie kabelek magnetyczny. Pasuje chyba do wszystkich etui bo prawie każde ma wycięty otwór na złącze magnetyczne.

Mam pytanie też do użytkowników czy ktoś posiada i może poleca takie jak w linku?

Te moje tanie przezroczyste skrzypią i już się dosyć porysowały. A nie chcę wywalić 50 zł na kolejne które będzie leżało w szafie.

http://shieldtail.com/product-pol-95489-SHTL-Etui-Strong-Edges-Smooth-Case-Sony-Xperia-Z3-Compact-White.html

Będę wdzięczny za odpowiedzi. Ciężko coś znaleźć w takim typie, czyli nie najtańszy, rozciągliwy silikon,bardziej taki plastik, no i w białym kolorze (mam biały tel) 

Miałem też nillkina frosted złotego, ale połamał się a kupienie białego albo złotego graniczy z cudem teraz. Same czarne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Ja mam etui shtl z grubymi rogami. W link nie mam jak wejść przez edycję pliku hosts ale mam ten z foto i jest najlepszy a miałem 3 łącznie i ten został. Ba uratował tel 3x. Raz ekranem na dol i dwa plecami na płasko

https://www.google.pl/search?q=shtl+z3+compact&hl=pl&source=android-browser&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwij2-uu_-vTAhXMAJoKHTgLCN4Q_AUICSgB&biw=360&bih=479#imgrc=GUoE9w5G1KDGWM:

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisał byś coś więcej o materiale? To jest silikon czy trochę plastik? Jest solidne? Nie naciąga się? Brudzi łatwo? Dobrze leży w ręce? Miękkie czy twarde?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89
    Napisano (edytowane)

@up
    * silikonowe
    *tak
    * mam je rok i jako że dużo ściągałem to od tej strony lekko widać naciągnięcie
    * zostają tłuste ślady, trzeba myc
    * według mnie bardzo dobrze
    *twarde

Zamów sobie zawsze możesz zwrócić mi pasuje i nie zmienię

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adek, Ty masz to dual shell? mam je, tj. kupiłem nowe i leży bo za grube.

Mam teraz jakąś gumę i mnie denerwuje... Jelly miałem oryginał ale mi ranty nie pasowały bo mam szkło hartowane i tan na płasko wychodziło.

Szukam etui dla siebie ALE

chcę,zeby z przodu były fajne ranty wystające,zeby szkło hartowane nie przeszkadzało

Chce,zeby telefon pewniej leżał w dłoni (ogólnei xpierie trzyma sie jak patelnie więc ciągle mi wypada w gumie) niech ochrania telefon ale niech nie pogrubia strasznie teleofonu bo i tak mi się go niewygodnie obsługuje.

Nie wiem jak to jest ale Z3c mały telefon w gumach jest dla mnie niewygodny a mam Samsunga S7 w etui UAG i jest idealnie.

Macie link do tego Edges SHTL ? na stronie producenta (PL) czarny kolor niedostępny. Może bym jakiś inny kolor wziął nawet - chciałbym różne wersje zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Ja mam z3c i jest ok na nim. Brałem w sklepie xgsm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi