Skocz do zawartości
cloys

BATERIA - pytania, problemy, dyskusja (długi czas ładowania, krótki czas pracy itp.)

Rekomendowane odpowiedzi

post-375127-0-14017200-1433686307_thumb.jpg

Po zmianie trybu sieci na GSM widać jak poprawiła się jakość sygnału .

Już drugi dzień w sumie na półce i nie dziwię się tym co piszą , że telefon im trzyma 2 czy 3 dni mi też jak leży a jak używam max 10 godzin .Co prawda min jasności ekranu , wył skanowania Wi FI i kolejkowanie danych w tle też dało efekt ....

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up, dopiero po testach Amerykę odkryles że jak tel leży nie używany to mało co baterie wcina, dla mnie to jest jasne jak słońce że ludzie co wypisują że bateria 3,4 dni trzyma to oznacza że fona nie używają a dowodem tego będzie statystyka użycia wyświetlacza gdzie w normalnym użytkowaniu spokojnie przekroczy 6h

Edytowane przez kris555777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tel wytrzymuje spokojnie 2 dni z zapasem, ekran około 4-5h. Neta nie wyłączam, mam albo wifi w pracy/domu albo płatny net z pakietu po drodze. Co bardzo cieszy to bardzo rozsądne zarządzanie energią, nie włącza sie ssanie jak sie odpali neta, film itp. Ja jestem bardzo bardzo zadowolony pod tym względem. Zauważyłem że GPS też bardzo rozsądnie gospodaruje energią. Ja porównuję do wcześniejszych jakie miałem, LG L7, Nexus 4. Z2 zjada je na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asag

Czy w Xperii Z2 nie ma informacji ile telefon już chodzi bez ładowania? Widzę tylko szacowany czas ile jeszcze pochodzi a za cholerę nie mogę znaleźć informacji jak długo już działa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

max 2 dni z tym że drugie dnia ładuje 

@@edit down  jeszcze nie uzyskałem takiego wyniku ładuje 15-30%

Edytowane przez Lukasz3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-41558-0-99156400-1442779871_thumb.png

Dokladnie tyle. Jestem jak najbardziej pozytywnie zaskoczony i zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważylem od paru dni problem. Akt na 5.1.1 mam już od dłuższego czasu a od 3 dni telefon nie wytrzymuje nawet 24 godzin. Przez noc np jak nic nie robilem - spalem ;p z 70% zzarło do 22% przezz 12 h nic nie robienia. Sprawdzilem wszystko co zżera baterie i najlepsze jest to, ze nic - eran 5%, 3% coś tam i 1% cos... Wszystko OFF i pytanie:

Czy bateria po normalnym użytkowaniu a mam telefon nowy od marca czyli 7 miesiecy mogla tak nagle zjechac?? Czy to moze jakas aktualizacja ktora sciagnela sie kilka dni temu niby systemu ale nie wniosla zadnych zmian bo ciagle jest 5.1.1.

Prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy rekord

post-41558-0-63656600-1447016005_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

120ed47c50f49d6a34821833762ccbde.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mikel25
    Obrazy umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TikTak

Mi telefon wytrzymuje cały dzień czasem półtora dnia jak mało z niego korzystam a z reguły to leci muza rzadko gram więc nie mam problemu z rozladowywaniem baterii w 3-4h, poza tym jestem non toper na staminie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi