Skocz do zawartości
P@ffcio

LG G2 mini - D620r - boot loop - zapętlenie przy uruchamianiu telefonu - ciągły restart

Rekomendowane odpowiedzi

ok, sprawa w sumie to chyba załatwiona ale nie rozwiązana po mojej/naszej myśli. Salon Serwisowy LG, W-Wa Marynarska, jak pani usłyszała magiczne zaklęcie LG G2 Mini w Play ... odrzekła jednym tchem - wymiana na G3S ... ponoć problem dotyczy tylko tych G2 Mini, które są w ofercie Play, inni operatorzy nie mają tego problemu ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emsiti

Ale w takim razie co to za problem wgrać inne firmware? Nie wierzę, że play ma inne podzespoły...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczymy, aparat poszedł w diabły, czekamy na G3S, babka w serwisie też miała prywatnie G2 Mini tyle, że w T-Mobile i nie ma żadnych problemów, więc coś musi być na rzeczy. Przy nas wróciły jeszcze 2 Mini z podobnym kłopotem, także coś jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mała reaktywacja wątku.

Fakty:

# Telefon: LG-D620r

# Android: 4.4.2

# nie rootowany, nic przy nim nie było "grzebane", wersja ze zwykłego sklepu :)

Dziś w nocy stwierdził, że przestanie działać.

Wpadł w pętlę tzn: uruchamia się, można odblokować ekran, i po 3-5 sekundach - restart i tak w kółko.

Co ciekawe: jak wyłącze WiFi i wyjmnę kartę SIM (lub wejdę w tryb samolotowy) - telefon działa bez problemu.

Jak tylko aktywuję WiFi lub SIM (niezależnie co) - 3-5 sekund i telefon się restartuje

Podejrzewam, że jakaś aktualizacja to zrobiła....ale bez netu w telefonie ciężko stwierdzić co (jaka apka) to spowodowała.

Macie może jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@MiszczSen wgraj na nowo system z opcja CSE przez LG flash tool.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emsiti

A może sam factory reset wystarczy... Sprawdzałeś?

Tapatap!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem dokładnie ten sam problem z zapętleniem. Po przywróceniu ustawień fabrycznych było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ro Bo

Witam w weekend jechałem samochodem i miałem podłączony telefon do auxa i wyskoczył kominikat ze telefon sie wyłączy. Od wczoraj co jakiś czas sie restartowal samemu a teraz ciągle sie restartuje, jedynie da sie go włączyć gdy jest podłączony do ladowarki wtedy działa normalnie. Wymiana bateri wystarczy czy coś z plyta glowna poszlo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem z telefonem LG G2mini. Kilka dni temu pod wieczór w telefonie nagle przestało działać wi-fi, z początku myślałem, że to wina rutera więc korzystałem z transmisji danych, ale wczoraj po upewnieniu się, że wi-fi działa.

Uruchomiłem telefon ponownie uważając z pewnością iż problem ustanie, niestety od tego czasu telefon zamarł, próbując go włączyć jest tylko logo Lg na 30s telefon gaśnie i tak w kółko  i nic więcej. Jakimś cudem włączyłem go w trybie awaryjnym, chciałem przywrócić ustawienia fabryczne, niestety wszystko szło dobrze póki telefon się restartował bo znowu przy włączeniu zostaje przy logu LG i nie idzie dalej. Próbowałem też zrobić factory reset, ale niestety po ukazaniu się ikonki androida gdzie pisze usuwam, która jest widoczna na 3 sec, znowu pokazuje się logo Lg.

Straciłem szczerze mówiąc pomysłów co mogę zrobić więcej. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczny.

Mała aktualizacja , telefon się włączył, ale niewiadomych mi przyczyn wi-fi  nie wyszukuje żadnej sieci i jak będę chciał uruchomić telefon ponownie to znowu się  LG logo pojawi jak wcześniej  ,wtedy trzeba odczekać kilka godzin i telefon działa bez wi-fi i znowu nie mogę go uruchomić ponownie i robi się takie martwe koło

Edytowane przez jeronimo
    poprawiono czytelnosc postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srbastek

@KubicaPRO , jak dla mnie masz uszkodzony moduł wifi na płycie głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi